en iyi ihtimalle "saf" en uç ihtimalle provokatörlerin işi. bunlar milleti salak falan sanıyor herhalde.

yemesi diyorum çünkü bizim böyle ucuz şeylere karnımız tok. bu şahıslar bir de günümüzde kimler fetöyle sevişiyormuş onu da gösterseler ya. hani hizmete(!) övgüler düzenler, grup toplantılarında bana kaset seyrettirdiler diyenler. he kardeş? onları da bir göster hele.

hem de sırf devlet fetöyü düşman ilan etti diye, sırf akpye karşı bir yardımcı olsun diye kimler fetönün yanında durmuş hele onları da söyle.

edit: başlık bana ait değil, değiştirilmiş.
devamını gör...
tayyip ve akp bizim fetullah gülen ile alakamız yok dediği sürece kapak niyetine sürekli ortaya sürülecektir yapacak bir şey yok. akp ne zaman , siyasi ayağı olarak kendini araştırmaya başlar o zaman bu fotoğraflarında bi anlamı kalmaz. hem suçlu hem güçlü hem haklı olamaz kimse.
yıllar önce fetullah güleni önemli bi değer olarak ilan ettiğiniz zaman, fetullaha gene karşı çıkılmıştı o zaman o karşı çıkan insanları vatan haini dediniz. o insanlar gene şu an karşı çıkıyor bu sefer de fetöcü ilan ettiniz. akp'ye karşı bir yardımcı olmasına gerek yok zaten bilinenen gerçek şeyler.
devamını gör...
biz ısıtmadan sunuyoruz da siz bunları görünce hararet yapıyor olabilirsiniz. ısıttığımızı sanmanız bundan.

tüm istihbarat teşkilatı, mit, emniyet sana bağlı ve sen bu adamın cia ajanı olduğunu bilmiyorsun demek. peki nasıl oluyor da ben 1991 yılında erbakan hocanun ağzından duyuyorum fetullah gülenin cia ajanı olduğunu da sen hocanın dizinin dibinde büyümüş, devletin tüm sırlarına vakıf olmuş biri olarak bilmiyorsun. bal gibi de biliyordunuz, birlikteydiniz.
devamını gör...
siz fotoğraf bile yokken muhalif herkese fetöcü yaftası vuruyorsunuz ya, onlar ellerindekilerle konuşunca suç mu oluyor.
devamını gör...
gerçektir..
neyin ne olduğu da gerçektir..
öncesi sonrası ve şimdi de gerçektir..
gerçek gibi gerçek..
önemli olan şu an kimin nasıl algılandıgıdır..
devamını gör...
analitik düşünce yoksunluğunun aşikar örneklerinden.

bir tarafta bilmediğin hainle kol kola olmak var, tabii ki Allah katında masumdur.

diğer tarafta hainliği ortaya çıktığında kol kola girmek var.
işte bu güruhun gerekçesi neymiş, "siz daha önce kol kola idiniz"!!!

Allah onu hata etmiş diye affedecek
ama sana bile bile hainle işbirliği yaptığın için ceza verecek...

sırf tayyib hasetinden gözün bu kadar kör olduysa
gözün çıksın başka ne diyeyim sana!!!
devamını gör...
ayıp etmektir. ne var yani kandırılmış adamlar, olamaz mı? bir cemaat, ülkenin cumhurbaşkanını kandırıp devletin tüm kademelerine sızmış ve sonra darbe teşebbüsünde bulunmuş alt tarafı, ne çok lafını ettiniz yahu!
devamını gör...
düşüncesizlik emaresidir. zira erdoğan ile fethullah gülen in beraber çıktıkları bütün fotolar erdoğan 'ın belediye başkanlığı döneminde çekilmiş açılış benzeri herkesin katıldığı etkinliklerde çekilmiş fotolardır.

o dönemde chp li gürsel tekin in açıklamasına göre erdoğan 'ın cemaat lehine yaptığı hiçbirşey yoktur. buradan

bunlar güya erdoğan fetöcü biz değiliz demeye getiriyor ama şu an fetö ile erdoğan ve bahçeli den başka kimsenin mücadele etmediği gerçeği buz gibi önümüzde duruyor. bu gerçek karşısında ne yapılırsa yapılsın faydasız.

buradaki arkadaşlar alınmasın chp nin kendi ifadesi bu.

devamını gör...
o fotoğraflar malesef her gelen geçenin fetöcü ilan edilmesinden daha somut ve gerçekçidir.
devamını gör...
hayatımda fikrini değiştirmiş bir adamın geçmişine gidip alıntılar yapmak kadar boş bir hareket görmedim.

ben mesela abdüllatif şener'in halk tv'deki sert sözlerine karşılık refah partisindeyken erdoğan'la olan eski videolarını göstersem salak demez misin bana?
ya da temel karamollaoğlu'na chp'lilerin katil diye atıp tuttukları videoları falan göstersem ne diyeceksin?
nazlı ılıcak fazilet partisinde merve kavakçı'yı savundu diye fetö'ye çanak tutmasını görmezden mi geleceğim?
mankenin biri örtünüp mankenlik iğrenç bişey uzak durun dese, gidip onun eski videolarını gösterip "abla sen de az diilmişin heea" mı yapayım? bu mu yani?
biraz akıl fikir..

ayrıca burda bu tarz videoları paylaşıp "siz palazlandırdınız bunları" diyenlerin en az %80'inin yolu bunların evlerinden, dersanelerinden geçmemişse ben de hiç bişey bilmiyorum. biz sana diyor muyuz "niye para kazandırdın lan bu terörist çetesine diye"? akıl var mantık var.

adam iyi bildiği birine kredi vermiş ama sonrasında onun şerefsizin önde gideni olduğunu öğrenip ona karşı savaş açmış. gelip ülkenin meclisine kadar bombalatmış bu adinin her türlü herzesini ortaya çıkarmış. şimdi bu adam zararın bi tarafından dönmüş.. senin, "biz zaten biliyorduk" dediğin adamın yediği her halt ortaya çıkarıldıktan sonra bunlara karşı o adamla savaş açmak yerine ona çanakçılık yapanlara hiç lafın yok mu? "ulan biz böyle diyoruz da bizim ittifakı destekleyenler de yine bu adiler, bu işte bi tuhaflık var" diyemiyor musun?

biri hainliğini gördükten sonra ona düşman olmuş, diğeri o kadar adiliğini görmesine rağmen ona maşa olmuş.. sen hala burda bik bik..
en azından "ulan nefret ediyorum ama bundan başkası da bunların hakkından gelemezdi" de. nihat genç kadar olabil en azından..
devamını gör...
bi ülkenin en üst kademesindeki adamın yıllarca bi ayağı çukurda, meczup bi terörist başı tarafından "kandırılmasından" dolayı olabilir. hani bakın bu adamın geçmişi böyle pek de zeki olmayan işbirlikleriyle dolu, e bu terörist başına ne istediyse de verdi, ileride de aynı haltları yiyebilir maksatlı.
devamını gör...
terörist başının tv kanalı kapamasın diye kapısına kadar giden çapsızların yapabildiği tek şey.

bak burada kandırılmamış aksine hükümeti yıkmak için yapılmış bilinçli bir desteği görebilirsin.

devamını gör...
devlet yöneteler kandırılmaz,kendi iradesi ile o eylemleri yapar.
"ne istediniz de vermedik" sözü yukarıda yazdığımı doğrular niteliktedir.
devamını gör...
adamın o kadar hatası var ama muhalefet öyle kısır ki bunlarla uğraşıyor. çıkıp bu adamı icraat yüzünden eleştiren yok çünkü yüzleri yok çünkü kendi yaptıkları bir icraat yok. muhalefet muhalefet olarak istemezük dışında ne tavır sergiledi ya da ne iş yaptı da bugün çıkıp icraatları eleştirecek. şunu yapmak çok mu zor anlamıyorum, hükümet bir köprü yapacak diyelim 17 milyar dolar bütçe ayırdı . muhalefet kalkıp başka bir proje geliştirse 14 milyar dolar'a işi halletme teklifi sunsa falan. ama yok bizimkiler anca aptal aptal( bunu feto konusunda söylemiyorum elbette) konularla hükümet yıpratmaya çalışsınlar. ıyiye iyi kötüye kötü diyemeyip her yapılanı karalayarak bir yere varılmıyor işte. bunu anlamak için daha kaç seçim kaybetmeniz gerekiyor. millet tayyip'e çok bayılmıyor hatta bildiğin elleri titreyerek oy atanlar var ama bugün tayyip gitse yerine gelen adam ne vadediyor, hiç. şuna para dağıtacağım buna para dağıtacağım. e nereden bulacaksın parayı? işte bunun cevabı yok.
devamını gör...
içinde bulundukları acziyeti ortaya koyan fiil. adam söylemiş ısıtıp ısıtıp sunduğunuz görüntüler ta 90'larda çekilmiş ve hepsi de açılış, konferans bilmem ne. bir de bank asyanın, zaman gazetesinin önüne yatanların görüntülerini konuşalım, hizmet(!) hükümetten daha iyi çalışıyor diyenleri konuşalım.

niye konuşmuyorsunuz bunları? eğer iddianızda samimi iseniz. sizin niyetinizi biz iyi biliyoruz. karşılığını da ona göre hazırladık. hiç tasalanmayın.
devamını gör...
kötünün iyisi olmaz. adam dediğine göre 234 defa kandırılmış,yolsuzluk yapmış,ülkeyi parsel parsel satmış,soma faciaları onlarca patlamaya rağmen istifasını vericek şerefe erişememiş,duygularının ve koltuk sevdasının esiri olup suriyelileri doldurmuş ülkeye,doların karşısında ezilmişiz hadi eyvallah ama üretimde yok. hala daha iyi muhalefet yok ama diye gezen tipler var. ulan adam yüzünüze tükürse yarabi şükür diyecek hale gelmişsiniz şapkanızı önünüze koyup düşünün be yazıklar olsun tek cümleyle.
devamını gör...
sorun teşkil etmez. bu erdoğan olur başkası olur önemli değil liderlerin arkasından giden körü körüne gitmez ortaya resim atılmışsa araştırır hakikati öğrenir tamam mı devam mı öyle karar verir. bu tarz resimlere kanacak kimseleri hiç bir liderin arkasına yakıştırmam. o kadar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar