sümüklü, amerikancı şahıs. bilindiği üzere savunduğu tek görüş olan dinlerarası diyalog, tamamen vatikan projesidir. nitekim papa ıı j. paul şöyle demiştir : "dinlerarası diyalog hrıstiyan misyonerliğine hizmettir." ayrıca şöyle bir durum vardır ki, lideri olduğu cemaati üyeleri ona eleştiriyi kabul etmezler. hatta ona fethullah gülen, fethullah şeklinde hitab edilmesine dahi sinirlenirler. åžimdi soruyoruz bu tapınmak değil de nedir?
devamını gör...
bir takım insanlar sayesinde para kazanan kişi. hakkını yemeyelim gerçekten zeki birisi. ben yıllardan beridir oturduğum yerden para kazanmanın yolunu aradım durdum. bu işi yapmak aklımın ucuna bile gelmemişti.
devamını gör...
türkiye'de islamcılar, ne vakit rejimle karşı karşıya gelse, rejimin tarafını tutmuş kişidir. taraftarları bugün doğan medyası'na çıktığı için erbakan ve yandaşlarını eleştiriyorlar ancak kendisi bizzat müşahede ettiğim bir tv röportajında tuncay özkan'a refah partisi'nin oylarının nasıl düşürüleceği yönünde taktikler vermiştir. taktiğin özü, kapatmaksızın, oylarını azaltmak için daha ılımlı alternatifler çıkarmaktı. nitekim öyle de oldu. iran devriminin müslümanlara zarar verdiğini öne sürmesiyle de ayrıca bir ilginç yönü olduğu söylenebilir.
devamını gör...
neden a.b.d'de yasamaktadir hic bir fikrim yok. neden butun ortadoguya zulum yapan, herhalde en cok muslumani olduren ulke cok merak ediyorum. neden finlandiyada, ısvicrede filan degil de amerikada tedavi goruyor. simdi sunu merak ediyorum gecmiste 12 eylul oncesinde komunizm mucadele dernegi baskanligi(erzurumda) yapmis midir yapmamis midir? komunizmle mucadele derneklerini hangi ulke finanse etmisitir. su cok meshur ergenekon davasinda ortya cikan orgut(gladyo bozuntusu) hangi uluslararasi orgutun devamidir. bir bilen var mi!!!!
devamını gör...
kendisinden nefret eden çok sayıda müslüman olmasının en büyük sebebi, kendisine biat eden güruhun, ismini çok fazla peygamber efendimiz (sav.) ile karşılaştırma ve benzetmelerde anmasıdır.
bunun dışında hz. muhammed'in sünnetini bırakıp da (sakalı uzatıp, bıyığı kısaltmak) bu beyfendinin sünnetini (ince kaytan bıyık, her gün kazınmış sakal) uygulamaları da daha karşıdan görünce ''bakın müslümanlar geliyor'' değil de ''bakın fethullahçılar geliyor'' denmesine sebep olmaktadır.
devamını gör...
kitaplarının ne kadarını gerçekten kendisinin yazdığını merak ettiğim şahıstır. tümce biçimleri, kullanılan sözcükler, ifade yöntemleri... kitaptan kitaba ilgisiz sayılabilecek kadar farklılık gösteriyor lakin.
devamını gör...
amerikada yaşayan türk okulu diye açtığı üniversitelerde amerikan dilinde ve ingiliz dilinde ders veren kurduğu cemaat evlerinde 10 kişiden 250 şer lira toplayıp 300 liralık masrafla büyük gelirler elde eden amerikada ve avrupada beyinlerini yıkadığı gençleri ilerde amerika adına ve laik demokratik sosyal hukuk devleti olan türkiye cumhuriyetinin rejimini şeriata islam devletine çevirmek için çalışan amerikan adamı.
devamını gör...
birgün çıkıp, "ben peygamberim dostlarım ühühühü" dese ona inanıcak binlerce kişi toplayabilecek kadar insanları kendine sevdirmiş ve bağlatmış yada beyınlerını yıkamış, imam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar