fethullah gülenin gözaltına alınması

derhal yapılması gereken şeydir. cemaatin üzerindeki ithamlardan kurtulması için uluslararası bir bağlantı olup olmadığının tahkiki yapılmalı. emniyet ve yargıdaki cemaat mensuplarıyla birlikte soruşturmaya alınması şarttır.
devamını gör...
kimsenin cesaret edemeyeceği bir durumdur,zira adamın arkasında hangi güçlerin olduğu malum,şayet gözaltına alınıp tutuklanır ise kuklalık miadı dolmuş demektir.
devamını gör...
ayrıca gözaltı esnasında cebine de küçük bir paket esrar bile konulabilir. böylece zaten karışık olan durumlar daha da kötüye gider ve ülke kaosa sürüklenir. evet...
devamını gör...
madem cemaat hakkında derin bir örgüt olduğuna dair şüpheler var, madem insanların çoğu şu an cemaatin bir vesayet olduğunu düşünüyor, ve madem her şey şeffaf olmalı, gelip teslim olabilir diye düşündüğüm durumdur. mesele hak ve adaletse, fethullah gülen de üstündeki şaibeleri kaldırmak için gözaltına alınabilir ve şaibeler ortadan kalkana kadar cemaat liderliğinden istifa edebilir. bir cemaat örgütü mensubu niye bunu desteklemez ve hala o cemaate bağlı kalabilir, anlayamıyoruz.
devamını gör...
bir örgüt gibi davranmaya, her taşın altından çıkmaya, her gün ayrı ayar yarışına girmeye, eğer ki gündeme sunulduğu gibi operasyonlarda misillemeler yapmaya devam ederlerse, illaki ilk somut simge delilde içlerinden birileri içeri alınacaktır, ve çorap sökülecektir, gülen hocanın sorgulanması neden problem olsun ki, yok artık falan diyorsunuz, evliya u azamımızsa öyle davranılmalıdır, cemaat liderinden çok bir örgütün başında duran siyasi gibi davranıyor, hizmet böyle bir şeydi, islam ve iman hakikatleri hep böyle tebliğ edilirdi zaten,

çok yakında beklediğim bir diğer soruşturmadır, operasyondur, Allah yolundan dünya menfaatine, siyasi güce, devlet içinde devlete heves etmişsiniz, daha da iflah olmayı mı beklersiniz,

siz Allah rızasından gayrı bir dava gütmeyen, ihlaslı cemaat müntesipleri böyle olaylar ile cemaatinizin sürekli anılmasından gerçekten utanmıyor musunuz?

ama olsun ''ve cealna mim beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsırun'' okuruz geçeriz, kimse görmez.
devamını gör...
çok sağlam deliller olmadan yapılmaması gerekendir.
kimler islam ahkamının ülkemizde ve dünyada güçlenmesini istiyor?
müşrik ve münafıklar tarafından zulme uğrayanlar.
hükümet,devlet içindeki her kesimden münafık çeteleri temizler ve madurları temayüz ettirip dualarını alırsa;

Allah teala ummadığımız yerden vaat ettiği gibi bize yardım eder.

neo-conlar,ulusal güçler ve içimizdeki ajanları türkiye'nin önünü kesemez.

işte o zaman yahudi işbirlikçilerine çok kolay hesap sorulur, gözaltına mı alınırlar gözüstüne mi alınırlar

onu bilemem.

devamını gör...
gözaltı yetmez.zaman gazatesinin ve samanyolu televizyonun tüm üst yöneticeleri içeri alınsın.dershaneler kapatılsın.ablalar everilsin.abiler de maklubeye devam, onu riske edemeyiz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar