fethullahçıları delirtme teknikleri

extra tekniğe gerek yoktur. hala cemaat çıkarı adına islamı elleriyle itekliyorlarsa ve bunu göremiyorlarsa ya kördürler yada beyinlerini kiraya vermişlerdir.
devamını gör...


hatta: http://www.yeniprojeler.com...

kaliteli yaşama paralel yapılar

paralel yapı a.ş. sektörün genç ve dinamik lokomotifi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmekte ve bu kararlılığını gerçekleştireceği projelerle de kanıtlamaktadır.

paralel yapı a.ş. kendi öz kaynakları ve kendisine ait iş sahalarında, proje bazlı ortaklıkları ile inşaat sektöründe bir yapı taşı olmayı hedeflemektedir.

inşaat sektöründe bir marka olmanın ancak ve ancak gelişen inşaat teknolojilerini yakından takip etmekten ve bu inşaat teknolojilerini tam yerinde - tam zamanında uygulamaktan geçeceğine inanan paralel yapı a.ş., inşaat teknolojilerini dünya standardlarında kullanarak, farklılığın hissedildiği, çağdaş yaşam alanları oluşturmayı hedeflemektedir.

paralel yapı a.ş. inşaat sektörünün yalnızda proje geliştirmekten ibaret olmadığını, bunun yanında geliştirdiği projelerle paralel olarak insan kaynakları istihdamı yaratmanın, inşaat özel sektöründe istihdama katkı sağlamanın da önemli bir görev olduğuna inanmaktadır.

ayrıca paralel yapı a.ş. geliştirilen projeler dahilinde, projenin geliştirildiği bölgenin yerel yönetimine kaynak girdisi sağlamayı, projelerin en başında planlanan bir olağan süreç olarak kabul etmektedir.
devamını gör...
yurtdışında yaşayıp ülke gündemini a haber'den takip eden,17-25'ten beri hala memleketin en büyük probleminin paralel yapı olduğunu zanneden kedijiklere dert olmuştur*.

ülkede fethullahçı kalsa okey saldırın derim ama zaman'a bile akp bayrağı asılmışken cumhurbaşkanından vatandaşına bazılarının derdi hala paralel,ne bileyim insan ne kuyruk acısıymış arkadaş diyor.
devamını gör...
şu sıralar;
"adam gibi adam recep tayyip erdoğan" demek yeterli herhal. çünkü bu şahıslar varoluşsal sebeplerinin devamına engel olarak recep tayyip erdoğanı görebiliyorlar.
devamını gör...
dış güçler deyince bayılıyorlar..
bir tanesi var 3 senedir olmadıgını yazıyor..
yokmus arada sırada cosup ironiler yapıyor..
delirdigi besbelli..
devamını gör...
"ne yapıyorsun" diye sorulduğunda onlardan önce atlayıp "aman bunlar ne yapar , devleti nasıl yıkarız , hükümeti nasıl düşürürüz diye uğraşıyorlar" diye cevap vermek.
devamını gör...
eskiden fethullahçı olduğunu bildiğim herkes şimdi koyu akp li...

hatta erdoğan ın en önde şakşakçıları.

her döneme göre öyle güzel renk değiştiriyorlar ki, bukelemun bunların yanında utanır.

akp de hiç birine hadi oradan demiyor, nasıl kürt seçmen akpli değilse pkk li, fetöcülerinde akp li olmayanları fetöcü...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar