kelimelik oyunu meraklılarını endişelendiren iddia.

serbest kalan sanık eski askeri öğrenci m.e.ö, "örgüt abisi benden antalya'da yaşayan devrelerimin isim ve numaralarını istedi. bende kendisine veremeyeceğimi söyledim. daha sonra bana 'kelimelik' oyununu indir, oradan konuşalım bundan sonra' dedi."
buradan
devamını gör...
(bkz: biliyordum)

o oyunda beni iten bisiler vardı hep. şimdi oynayanlar düşünsün. hemen kelimelik başlığına girip ss alayım belki lazim olur. babamın oğluna acımam.

bir çeşit haberleşme.
devamını gör...
mynet çanak okey üzerinden haberleşen pkk'lılardan sonra şaşırtmamış harekettir. biliyoruz bu tarz yazılımları ne amaçla kullandığınızı, aptal değiliz.

bunlar da zeki güya, yaptıkları gün yüzüne çıkmayacak zannediyorlar.
devamını gör...
hep masum alakasız insanların başı yanıyor zaten gerçek fetöcülere birşey olmuyor dedirtip üzen iddia . umarım gerçek değildir de yok yere insanlar mağdur olmaz.
devamını gör...
daha önce 2048 oyunu üzerinden haberleştikleri ile ilgili haber de çıkmıştı. herifler sanırım her türlü oyun, uygulama üzerinden iş görüyorlar bu kadar azim göz yaşartıcı.
devamını gör...
lan ben bu oyunu oynarken "kainat imamı" nickli birine denk geldiydim, ben yenince de "ateşler salsın" falan saydırmıştı ama hiç aklıma gelmemişti böyle bi ihtimal.
devamını gör...
oranı yüzde 41'de kalan bir kifayetsizin hezeyanı olabilir. yüzde 89'la üstünlüğümü sürdürdüğüm bir hesabım var. buradan da çok arkadaşla oynadık. insan bizi de arasına alır bir talimat verir, casusluk hikayelerine bayılırım.. agapeliler istek yollamasın ihbar ederim fetöcü diye...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar