nihal olçok'un söylemiş olduğu sözdür.

15 temmuz fetö’cü darbe girişimi sırasında eşi erol olçok ve oğlu abdullah tayyip olçok'u kaybeden nihal olçok, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

nihal olçok, paylaşımına; cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ı, mhp lideri devlet bahçeli'yi, chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'nu, iyi parti genel başkanı meral akşener'i, eski başbakan ahmet davutoğlu'nu, akp'li yüksek istişare kurulu üyesi bülent arınç’ı, içişleri bakanı süleyman soylu'yu ve akp izmir milletvekili binali yıldırım'ı da etiketledi.

olçok, "15 temmuz özeti" başlığıyla söz konusu paylaşımında, "fetö ile flört et,hamile kal, 15 temmuz gecesi şehit kanı ile kürtaj ol, şimdi de bakireyim diye gez. bu mudur... budur" ifadelerini kullandı.

haber
devamını gör...
haklıdır haksızdır, acılıdır acısızdır, susar susmaz bilemem ama gündem yaratacağım ayağına üç ayda bir durup durup bir yerlere mesaj göndermek için karnından konuşmak ve bunu şehit gördüğün ailen üzerinden yapmak hem ahmaklıktır hem terbiyesizliktir. ya çık açık yüreklilikle basın açıklaması yaparak dök içini yahut tamamen sus zira böyle ne dediğin anlaşılmadığı için herkes farklı zanlarda bulunabiliyor hanımefendi. öte yandan on beş yıl ekmeğini sağlam yediğin bir siyasi anlayıştır, gizliden gizliye hedef aldığın. bu tutarsızlığı da ayrı bi yere koyalım. son olarak, aforizmik söylemlerde bulunmaya çalışırken hepten manasız şeyler yazmak da söyleneni komik ve değersiz yapıyor. ''şehit kanı ile kürtaj olmak'' nasıl çirkin, nasıl anlamsız, nasıl belirsiz bir şeydir...
devamını gör...
çok çirkin bir söz öbeğidir. bakın çirkin nedir diye sorsanız, bu ifadeden daha uygun bir örnek bulamazsınız.
flört mü kötüleniyor? hamileler mi? şehit kanı mı malzeme ilan ediliyor? kürtaj mı lanetleniyor? bakirelik mi övülüyor? kadını bu kadar kötü şekilde etiketleyen, aşağılayan başka beyan çok az bulunur. çok az.
devamını gör...
gördüğüm en boş beleş sözlerden biri. yani buna oscar bile verebilirim o kadar boş beleş ve anlamsız. haklı olup olmadığını söyleyemiyorum bile çünkü anlamadım ne demek istediğini.
devamını gör...
kraldan çok kralcıların ağırına gitmiş sözlerdir..
yok ‘15 sene ekmek yediğin yer’ falan kimse kimseye ekmek vermiyor, sonuçta bir emek karşılığı kazandı ekmeğini..
kadın mücadelesini böyle veriyor, kime ne?! muhatabı cevap versin, muhatabın sevdalıları değil..
ayrıca kraldan çok kralcıya ahmak denir!..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar