fetö'nün kemalistleri kandıramaması

bir iddia. ama bu iddiayı destekleyecek hiçbir somut delil yok.

1- ak parti iktidara gelene kadar fetö zaten oldukça kadrolaşmış köşe başlarını tutmuştu. orduya girişleri 1980 e kadar uzanıyor.

2- kemalistlerin fetö ye düşmanlığı sadece müslümanlara olan düşmanlığından ötürü vardı. aynı düşmanlığı sıradan muhafazakarlara da yapıyolardı. mesela erbakan fetöcü müydü? fetö nün en sevmediği adamdı ama bu adamı kemalistler alaşağı etti.

3- kandırılmadın madem neden hukuki veya idari soruşturma açıp bugün olduğı gibi cezalandırmadın devletten atmadın.

4- kemalistler kandırılmadıysa neden fetö elebaşı ecevit e şefaat edecek(!) kadar memnundu?

5- siz eşinin başı örtülü içki içmiyor namaz kılıyor diye muhafazakarları ordudan attınız. arkadan kripto fetöcüler orduya girerken de mi kandırılmadınız?

6- komünist diye kanallarınıza çıkarıp konuşturduğunuz türk solu dergisinin sahibi fetöcü de mi kandırmadı sizi?

fetö sizin ruhunuz bile duymadan güçlendi öyleki es kaza dava açmaya kalkan nuh mete yüksel 'in sonu malum.

adamın kasetini manşetten hürriyet verdi ve istifa ettirdiler. bunu fetö 'nün yaptırdığını o zaman kimse söyleyemedi.

fetö zaten öyle bir ağ kurmuştu ki önemli noktada ne kadar kemalist varsa fetö bunların kadın zaafı olduğunu biliyordu ve birçoğunun kasetini arşivlemişti. gözünüzün önünde chp yi dizayn etti alık alık izlediniz.

erdoğan en baştan bunlara karşıydı bunu fetö ele başı kendi söyledi. ama gücünün yetmeyeceğini bildiği için ses çıkartamadı.

çünkü zaten fetö 'nün ilham aldığı kemalist derin devlet erdoğan a karşıyken bir de fetö 'ye cephe açamazdı. ta ki kemalist derin devlet zayıfladı erdoğan dershanelerin kapatılması kararı ile mücadelenin fitilini ateşledi.

şu anda devletin kılcal damarlarına kadar girmiş 40 yıllık örgüt etkisiz hale getirildi ve temizlenmeye devam ediyor.
devamını gör...
şimdi gidip en yakın karakola teslim olacağım.
sanırım ben kurdum fetö'yü, işin sonu oraya varacak bu gidişle.
az önce yazmıştım, tekrarlıyorum yav he he
devamını gör...
kandırılmışsa kanmışları affetmeyi sevenler için sorun yok. e peki kemalist dönemden sonrası için televizyonda kasten destek verdik bize kadro lazımdı diyen adamlara diyecek sözünüz varsa onu da önden buyrun.
devamını gör...
40 yıllık örgütmüş. peh peh peh.

cemaatin ak parti dönemine kadar tüm diğer gibi dini gruplar gibi kemalist ve din düşmanı oluşumlarında etkisinde baskı gördüğü kayıtlarda mevcut. fetö denen oluşuma ak parti sevicilerinin örgüt demeye hakkı yok. ancak ve ancak ak partiye oy vermeyenler diyebilirler bu oluşumu azdırıp, şımartan. türlü ayrıcalıklar sağlayan devletin her bir köşesine yerleştiren ak partinin taa kendisi. trolller, paralı troller bunları özenerek manipülasyon ile halkı etkilemeye çalışanların alayına selam olsun.

kemalistlerin dediği gibi, olmasaydın olmazdık diyorlar ya. hah darbe öncesine kadar da fetöcüler

-eyy ak parti olmasaydın olmazdık

deseler yeridir.

fetönün kimseyi kandırdığı falan yok. ak parti ile bölüşemedikleri bölüşmeye çalışırken öldürdükleri bir öküz var ve ortalıkları bitti sadece. yolsuzluklar fetö olmadan tam gaz devam ederken. duble selam olsun manipülasyonculara.
devamını gör...
tanım:daha ilk maddeden cehalet kokan liste.

1-adamları yargıtay'a atamak için anayasa değişikliği referandumu yapan sizdiniz.
1-akp dönemi dışında hangi hükümet döneminde fetullah gülen'e veya örgütüne laf söylendiğinde hapse atılan insanlar oldu ?
1- feto akp dışında hangi hükümet döneminde açıkça , alenen milletvekili sokmuştur ?
1- akp dışında hangi siyasi partinin kadın milletvekilleri fetullah gülen'i ziyaret ettiğinde türban takmıştır ?

not: sorularıma yanıt alabilirsem gerçekten memnun olurum.

edit:aklıma şimdi geldi. 2011'de kpss'de şıklarda şifre olduğu ortaya çıkmıştı. ( bakın şifre kopya değil yani sınavı hazırlayanlar suç işlemiş yani ). o dönem ösym başkanı soruşturma bile geçirmemişti.
utanmadan hala konuşuyorsunuz.
devamını gör...
fetö ye hala cemaat diyenlerin karşı çıktığı iddia. bu kadar açık etmeyin kendinizi.
devamını gör...
af buyurun fetöcüler kemalistleri kucağında hoplatmış, kandırmak ne ki. fetulla boşuna mı tek şefaat hakkını ecevite kullandı?
devamını gör...
kemalistler, siz bunlar için " hizmet seven cemaat " derken malum kişilerce linç edilmeyi göze alıp başındaki ite feto diyenlerdir. bence çok zorlamayın şu sözlükte bile hoca efendi diyeceksiniz diye yırtınılan günler çok da eski değil. konsolide olup savaş açıyordunuz bize.
devamını gör...
bir de her şey bir yana fetö ile akp savaşmaya başlayınca kemalistler alenen fetöyle ittifak yaptılar, daha ne olsun. yargılanacaksınız.
devamını gör...
lak luka gerek yok. muhafazakar kesim zaten cahil cühela dolu bir kesim. fetö de kandırır, adam çıkar "ben mehdiyim" der o da kandırabilir, bilmem ne tarikatı "bizim şeyh uçuyor" der o da kandırır. şekil a.

onu geçelim yani. müslüman hele hele cahilse kandırılması çocuk oyuncağıdır. takriben bir kaç yüzyıldır bu böyle zaten. yeni bir şey değil. gelen kandırmıştır giden vurmuştur bizimkilere. hala da akıllanamaz zira akılcılıktan korkar ne hikmetse ya, neyse.

amaaaaaaaaaa

sen "biz şöyle aydınız, böyle ilericiyiz" iddiasındaysan, "moderen laik çağdaş" bıkbıklamasını ağzından düşürmüyorsan, amma velakin bu güruh senin tahakkümünün en yoğun olduğu zamanlarda, senin ardındaki amerikan-batılı ağa babaların emriyle kilit noktalara geldiyse, ben burada tabii ki de en çok sana yüklenirim. hiç öyle "akp bık bık" deme.

anlatabildim mi güzel kardeşim. topu başkasına atmaya gerek yok. seni de bi güzel öptüler kemalist arkadaş.(yahut daha da kötüsü sen bilerek ve isteyerek bunlara prim verdin o yüzden "bunlara yüz veren ortalama müslüman"dan çok daha fazla suçlusun bu konuda)
devamını gör...
orduya girişleri 1980lere mi uzanıyor. okuyunca kahkaha attım, yahu bir işi eline yüzüne bulaştırmış olabilirsin "taraftarı" olduğun siyasi parti kandırılmış olabilir ki ülkece alıştık zaten kendileri defalarca itiraf ettiler.

hala orduya girişleri 1980lere uzanıyor demeyeçalışıyorsunuz. daha dün gibi hatırlıyorum sene 2004 2005 falan akp daha ipleri alamamış eline. mahallede ki bir abimiz gataya öğrenci olarak girmek için başvurmuştu, gayet sıradan bir ailenin sıradan bir evladı çocuk bir yıl fem türevi bir dershaneye gittiği için almadılar...

bari insanların gözünün içine baka baka yalan söylemeyin be bi halt yediniz bir kere de sorumluluk alın bir kere ya sadece bir kere diyin ki evet hata ettik biz mahfettik hala 80lerde sızmışlardı vs. deniyor. ayıptır ayıp.
devamını gör...
fetöcü generalleri 2002'de orduya girip 10 senede general oldu zanneden kemalistlerdir bunlar. yüz küsür tane general bak bakalım ne zaman girmiş orduya? ta 70'lerde sızmaya başladı herifler tsk'ya. en gözde kurumları tsk.
devamını gör...
ergenekon ve balyoz davalarıyla paşalar hapse atıldığı için seneleri dolmadan rütbeleri yükseltilen fetocu askerleri siz unutmuş olabilirsiniz. ama biz unutmadık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar