fetö'nün siyasi ayağı

tırı vırılar mahkemeye bile çıkmadan damgalanıp yatarken bunlarım bir kısmı "metal yorgunluğu" adı altında emekli edildi. hatta bazıları gazetelere demeç verip arkası karanlık partiye oy istiyor.

Şurada emekli albay hasan atilla uğur bu kişiler hakkında iddianame düzenlendiği ve görevden alınacaklarını söylüyor. büyükşehir belediye başkanları eski cumhurbaşkanı falan diyor. sonra ne oldu bu fetöcüler görevden "metal yorgunluğu" adı altında el çektirildi. peki iddanamelere ne oldu? gizli bir el partiye zarar verir diyerek iddanameleri önledi.

adalet elbet tecelli edecek. hainler hak ettiğini bulacak. inşallah.
devamını gör...
bakın burası çok enteresan.

o kadar kontrollü darbe oldu, yüksek rütbeli askerler içeri alındı hüküm giydiler, khk'lar ile binlerce kamu görevlisi atıldı, gazeteciler hapse girdi ama bakın burası çok enteresan;

fetö'nün siyasi ayağı hakkında hiçbir şey yapılmadı.

haklarında hiçbir şey yapılmadı, çünkü cumhurbaşkanımız yok diyor.
devamını gör...
fetö'nün siyasi ayağına çomak sokulursa, her parti üç buçuk atar. en marksistleri bile bundan nasibini alır. ülke o zaman şenlenir. bu yüzden kimse o kısma alenen müdahale etmiyor. el altından fetöcülerden uzaklaşmaya çalışıyorlar.

ancak dikkatli gözler neler olduğunu görmekte zorlanmaz... bu arada bu fetö'nün siyasi ayağı gerçekten sıkıntılı yerlere kadar gider.
devamını gör...
iyi parti tarafından araştırılması için verilen önerge akp ve mhp tarafından reddedildi. sorarlarsa iyi parti fetöcü derler ama.
devamını gör...
bakın burası çok vıdı vıdı... 15 temmuzda tankların selam çaktığı cehape genel başkanından mı yoksa emre uslunun sloganıyla seçime girenlerden mi bahsediyorsunuz?
devamını gör...
şudur veya budur. biraz şudur biraz da budur. bunlar tartışılabilir. tartışılmayacak olan mesele selahattin demirtaş'ın pkk'nın siyasi ayağı oluşudur. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar