15 temmuz'dan sonra süt dökmüş kediye dönüp ortalıklarda görünmeyen şerefsiz itlerin yaptığıdır. 17-25 aralık, 15 temmuz arası böyleydiler. sonra amerikan köpeği onlara jaluzilerinizi indirin dedi köpek gibi saklandıklar. şimdi geri dönmüş bu amerikan köpekleri hep birlikte eksi butonuna yağıyorlar.
devamını gör...
hemen 1 artıyla kontraya geçtiğim lanet ekip. it ürür kervan yürür. akp'li olmama da gerek yok, vatanımı seviyorum ya, bu bile yeterli bu lanet cemaatimsiden nefret etmem için.
devamını gör...
tahminim şudur ki; fetö'yü eleştirecem diye millete fetö yaftası vurulan entrilerdir. kendimi bildim bileli fethullah gülen'i sevmeyen biriyim, belki onlarca entri yazdım eleştiren. buna rağmen yaftalanmadık değil. maalesef bir kesimin kafasında o taraftan olmayan herkes vatan haini, fetöcü.
devamını gör...
akp-fethullah işbirliği ile bütün tanımlarım seri eksilendi, yeri geldi silindi, her iki tarafın elemanları tarafından özel mesajla veya açıkça kafirlik, şerefsizlik, münafıklıkla suçlandım yıllarca.

yeni olmayandır, ihl sözlük ile başlamıştır.
devamını gör...
iddia sahibinin son oylananlarına baktım öyle eksi bombardımanı filan göremedim. birer ikişer verilen eksiler var. o zaman ne yapmaya çalışıyor bu eleman diye düşündüm. ya bu yolla * artı toplamaya çalışıyor ya da ''bakın ne kadar da fetöcü karşıtı birisiyim'' gibi bir görünüm arzederek bir şeyleri saklama derdinde.
devamını gör...
daha kötüsü için;

(bkz: akp yi eleştiren her tanımınızın eksi bombardımanına tutulması)

ama ikisi arasında fark var. akp'yi eleştirince sadece eksi değil aynı zamanda yafta bombardımanına da tutuluyorsunuz. ne hainliğiniz kalıyor ne teröristliğiniz. fetö'yü eleştiren tanıma gelen eksiler de birkaç çıkıntı haricinde olsa olsa tanımın üslubuyla ilgili olabilir. o da defalarca kez detaylı olarak anlatıldı zaten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar