feyzi işbaşaran

mükemmel bir insandır..aslında videodaki gibi birisi değildir tam bir sevgi tomurcuğudur..hiç bir zaman rütbesinin kimliğinin arkasına saklanmaz...her türk insanı gibi trafik cezalarını öder..garibim türk polisini tehtid etmez sadece o bir şakaydı....türkiye bunun gibi millet vekileri yüzünden bu günlerini yaşıyor bu adamların değerini bilelim bu gibi basit konularla hemen istifalarını istemeyelim..fevzi bir sie olup git lütfen.....
(ironi oldu ama bir 5 dakika önce tam aksini yazdığım tamamen nefret kustuğum entrimi silen modlara selam ederim..bu arada bende 1.nesilim, rütbeliyim ayağınızı denk alın)
(genç siviller nerdesiniz gösterin tepkinizi)
devamını gör...
dilerim bu terbiyesizliği gerçektan yanına kalmaz. tayyip erdoğan için bir sınav daha. öyle ahkam kesmekle olmaz şu ülkenin tüm pisliğini çeken teşkilatın polis gününde biz polisimize sahip çıkarız diyerek !
devamını gör...
"fevziciğim çok güzel işbaşardın oğlum" diye kendisine buradan hitap etmek istiyorum.
akp'ye de milletvekili tercihlerinde hem paralı hem küfürbaz isimleri tercih ettikleri için ayrıca buradan selam gönderiyorum!!
devamını gör...
geçen gün can dündar'ın "canlı gaste" programına telefonla katıldı, önce akif beki'ye bir güzel laf etti sonrada bülent arınç suikast meselesine geldi. ve dedi ki bu polis'in bir komplosudur bizi askerle karşı karşıa getirmek için. işte uzattıkça açıldı işte polisler tarikatçı ve ona karşı olanlar diye iki grupta. bunu yapanlar tarikatlara karşı olanlar. tabi can dündar'da herkeste anladı ne demek istediğini.

eğer sırf bu olaydan dolayı bunları söylemişse, hakkaten siyasi hayatı bitti. yok başka birşeyler biliyor, ve bu iddiayı kanıtlayacak delili varsa hiç birşey olmaz.
devamını gör...

bağımsız milletvekili. bağlamalı.

--- alıntı ---

emine arslaner ve yasemin vatandaş ismindeki kadınlar milletvekili i̇şbaşaran'ın twitleri karşısında neye uğradıklarını şaşırdılar. i̇şbaşaran, tartışma hararetlenince özel mesaj göndererek kadınlara küfür etti. emine arslaner, feyzi i̇şbaşaran tarafından kendisine gönderilen mesajları twitter'da yayınlayınca işler hepten raydan çıktı.

olay nasil başladi?

herşey haberx yazarı yasemin vatandaş'ın, feyzi i̇şbaşaran'ın bir mesajına sinirlenerek "şişede durduğu gibi durmuyo" yazan bir twit atmasıyla başladı. buna sinirlenen i̇şbaşaran attığı twitlerle bu iki kadına hakaret etmeye başladı. başörtülü olmalarını sürekli gündeme getiren i̇şbaşaran kadınları "ajan" olmakla ve erkek aramakla suçladı. i̇şte i̇şbaşaran'ın twitleri:

"bunlar erkek ariyor" dedi̇!

iki müptezel var burda. inançlı insanlara zarar veriyor. izin vermeyin. işin aslı sorun çözmek. koca aramak değil. inançlılara zarar vermeyin. burdan tüm başörtülü hanımefendilere sesleniyorum. burda kadın mı erkek mi bilmiyorum. iki saldırgan kadın var. erkek arıyorlar. ayıp.

ikinizi baştan beri izliyorum. ya salaksınız ya da ajan. yıl 1988 rahmetli özal ile yurtdışından dönüyorduk.ankara kızılay'da bir anda yüz civarında kişi caddeye atladı. türban'a özgürlük. pankartlar gayet düzgün.

o sırada başörtü sorununu çözmeye çalışıyorduk. buna anlam veremedik. bilgileri aldık. göstericilerin çoğu erkek çiktı.başını inancından dolayı örten tüm hanımefendilere saygı duyuyoru. rahmetli annem ve iki ablam başörtülü.

sisede durdugu gibi durmuyo bacisi ;) @feyziisbasaran kadin bana bunu yaziyor. bu müslüman mi? bana direk hakaret ettiler. ben öyle biri değilim ki. olsa olsa bunu bir ajan yapar. çok sabrettim. yeter ama biz de insanız.

şaşkina dönen arslaner mesajlari yayinladi

bu hakaretler karşısında şaşkına dönen emine arslaner ise sayfasında şunları yazdı:

nedenini bilmeden yedigim küfürler. @feyziisbasaran budur! feyizsiz'den incilere devam. iste elazig bagimsiz milletvekili feyzi basaran.

bu adam bir psikopat. özelden bana küfürler yagdiriyor. yaptigi küfürlerin resimlerini cektim, yardim bekliyorum

daha sonra emine arslaner i̇şbaşan'ın özelden attığı mesajları twitterda paylaştı. şimdi iki kadın i̇şbaşaran'a dava açmaya hazırlanıyor.

--- alıntı ---http://www.8sutun.com/twitt...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar