fifa 18

#oyun 

çıkışıyla büyük hayal kırıklığı yaratan ancak kısa bir süre içerisinde aldığı 1 gigabyte'tan büyük güncelleme ile açıklarını kapatan oyun.
ve bence yine yapılmış en iyi futbol oyunudur.
devamını gör...
fifa 17 ile arasında atla deve fark göremediğim oyun. journey mod yine güzel, stadyum atmosferi kuvvetlendirilmiş ancak fifa 17'si olanlar için 250 lira bayılıp alınacak oyun değil.
devamını gör...
önceki oyunla copy paste denecek seviyede benzerliği olduğunu düşünmüyorum.
ancak benim en hoşuma gitmeyen durum single player zorluk seviyelerinin yetersiz oluşu. oyuna yeni başlamış ve hiç bir transfer yapılmamış 4. lig ekibi luton town ile kupada karşılaştığım manchester city'yi en üst zorluk seviyesinde yenememeliydim. yenmeyi bırak bi 4-5 yemeliydim ki oyun daha zevkli ve gerçekçi olsun.
devamını gör...
artık en zor seviye bile o kadar kolay geliyor ki halihazırda gelen yapay zeka destek oranlarını kendim için kısıp yapaz zeka için artırıyorum. bu sayede benim pas ve şutlarım hedefi daha az bulurken rakibinki de ortalamadan daha fazla buluyor. yetmiyor bir de tüm oyundaki en güçlü 100 takımı ingiltere liglerine güç sırasına göre yerleştirip kendim de normalde ingiltere 4. liginde bulunan bir takım alıyorum. bu da yetmiyor premier league'i kazanana kadar giden süreçte tek bir transfer yapmayıp sadece takımdaki mevcut oyuncuları ve alt yapıdan gelenleri kullanıyorum. anca böyle zevk alıyorum.
devamını gör...
adamı online da hasta eden oyun. fifa lobisi her zaman devreye girer ve oyunu son maça bırakır ve senaryo hep aynıdır. defansdaki bonus kafa yapay seni bulucam oğlum.
devamını gör...
eyjaf reyizi jay-jay ile müsabakaya davet ettiğim oyun. zira kendisi ile yüz oyun oynadıysak en fazla üç kere kazanmışımdır. o da ben bayern'i alırım o herta berlin'i falan alır da kaza bela birine çarpar gol olur falan filan. kazara yani. hayır kardeşim, biz de hiç fifa oynamamış değiliz ki.
devamını gör...
oynamayı bilmeyenlerin pro clubs oynarken suçu yapay zekaya atarak ağladığı oyun. bilmiyorsan oynamayacaksın kardeşim.
devamını gör...
oyuncuların altında çıkan tuhaf pas verme seçeneğinden beridir soğuduğum oyun. pes 2018 e yöneldim sırf bu sebeple.
devamını gör...
sinir krizi geçirten oyun. fifa 15'ten beri her oyun daha kötüye gidiyor bence. aradaki fifa 16'yı çok seviyordum onun dışındakiler sinir bozucu. fifa 12 de güzeldi baya.
devamını gör...
17’de soğuduğum için 18’i indirimden almıştım. sadece hikayeyi ve biraz da online seasons’ı oynadım.

fut’a dünya kupası versiyonu çıkana kadar da bulaşmadım. dünya kupası gazıyla bir deneyim dedim. denemem ise neden futu bıraktığımı tekrar hatırlamam ve dünya kupasından soğumam dışında bir boka yaramadı.

easports oyunu tamamen bağımlı sömürme üzerine kurmuş durumda. ve hayvan gibi kar ettiği kısım da malesef bu. o yüzden pes’in bir dönem yarattığı rekabet gibi tekrar dengeleri değiştirecek bir oyun lazım. böyle bir oyun çıkmadığı sürece, şerefsiz electronic arts sistemi bağımlı nooblar üzerine kurmaya devam eder.

not: fifa 19’u almayı düşünmüyorum, spor oyununu kumarhane işletir gibi işleten electronic arts’a sevgiler.
devamını gör...
bacanak ile akşam oturmalarında pes 2018 atma ritüelimizden sıkıldığım için geçen gün indirime girdiği için store'dan 49 tl ye aldım bunu ps3 için. tam bir hayal kırıklığı oldu pes'den sonra.
devamını gör...
dün yeğenime aldığım ps3 oyunu. çocuk yolda gelene kadar heyecandan duramadı ama eve geldik donma sorunu başladı. oyun donuyor. diğer fifa 17 ve diğer cd leri taktık (cd değil blu ray ama neyse) çalışıyor ama bu oyunda donuyor. çözüm için aydınlatırsanız sevinirim.
devamını gör...
halen ps3 oynayanları görmemi sağlayan oyun. la zaten ps3 de yeni çıkan futbol oyunlarında artık sadece futbolcuların isimleri revize oluyor yeni diye sizi kandırıyorlar. kırdırın makinayı oyuna para vermeyin yazıktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar