fifa 20

bu oyunu alıp kadro dizip yılın yarısında o hesabı satarak oyunun parasını çıkarabiliyorsunuz fazlasını da ama o süreyi bu oyuna gömmek ne kadar mantıklıdır bilemem.
devamını gör...
playstation kardeşliği ile 10 senedir olduğu gibi yine yarı fiyatına alacağım oyun. benim için fifa kadar parasının hakkını veren başka oyun yok. her oyun gelir geçer ama bir yandan yıl boyu sürekli fifa oynarım.

(bkz: since fifa 97)

not: amerikan hesabından 60 usd'ye yani tr'den daha uyguna almak mümkün.
not 2: endonezya hesabından daha da ucuza alınıyor olabilir.
devamını gör...
fifalar birbirine benzer eyvallah da, ben daha bugüne kadar birbirine bu kadar benzeyen 2 fifa görmemiştim. normal oyunda neredeyse hemen hiç farklılık yok. 1 devre oynayınca alışıyorsunuz hemen, 19 oynuyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.
tabii çakal ea bunun telafisini oyuna getirdiği ilginç modlarla yapmaya çalışmış. volta (sokak futbolu) eğlenceli ama çabuk sıkacak gibi. bunların dışında demoda olmayan fakat youtube'da denk geldiğim, özellik boostlama modu bayağı eğlenceli duruyor.
bu modda oyun durana kadar, hız, pas veya şut gibi özelliklerden rastgele biri atak yapan takımın lehine hayvani şekilde yükseliyor. diğer taraftan atılan gol de x2 veya x3 şeklinde yazılıyor. örneğin 3-0 geridesiniz ve shooting boost geldi, 40 metreden atabileceğiniz bi golle maçı 3-3'e getirebilirsiniz.
devamını gör...
ilk bir kaç maç sonrası bir önceki versiyonuna bu kadar benzeyen bir fifa olmamıştı diye düşünüyordum ama oynadıkça ne olduğunu hala anlayamadığım ancak maçların çok daha gerçekçi ve keyifli geçtiğini düşündüğün değişikliklerin varlığını fark ettim.
ancak benim için en büyük sıkıntı hala devam ediyor. single kariyer oynayan biri olarak oyun yine çok kolay, en yüksek zorluk seviyesi bile zorlamıyor.
devamını gör...
pes' in ezeli rakibidir.. fifada pese göre küfür etme olasılığı daha yüksektir. çünkü; sağlam kanat atakları ve sol kanadı otoban yapan hain, kısa boylu, yaşı küçük oğlanlar vardır. bir fifa sever olarak bu oyunu sevmemenizi öneririm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar