filistin

#haber  #siyaset  #özgürler 

bin dokuzlü yılların ortalarına kadar avrupa'nın yaptığı yahudi düşmanlığının acısını çıkartılmak istermişcesine ve orantısızca, acımasızca, insanlıksızca katledilen halkın ülkesi.
devamını gör...
her müminin yüreğinde kanayan bir yaradır filistin...
içini sızlatır israil bombaları altında parçalanmış çocuk cesetlerini görünce. halbuki duvarın öte yanında bombaların üzerine nefretlerini yazarlar israilli çocuklar. çocukları alet eder, çocukları öldürür. böyle bir şerefsiz devlettir israil de.
devamını gör...
çok pişman olduğunu düşündüğüm devlettir. 1948'ten beri yaptığı tüm savaşları kaybetmiş, 1948'te ingilizlerin çizdiği sınırları kabul etmeyip şu anda bu sınırların yaklaşık %70 inde varlığını sürdürmeye çalışan devlettir. dış dünyayla bağlantısı çok sınırlı ve israil gibi bir devletin zulmüne tanıklık etmiştir. yaser arafat gibi bir liderini kaybettikten sonra umudu iyice azalsa da, hala direnmeye çalışan devlettir.
devamını gör...
bodrum'dan, didim'den, caprice'den görebileceğine inananlardan, kalp gözünün açık olduğunu zanneden erenler, ve vicdanını yitirmiş kapitalist dünyanın evlatları olarak görebileceğimizi zannetiğimiz acıyan yanımız.....
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar