fiyat performans oranı en iyi telefon

telefonun arızalanması sözlüğe yaradı. mecbur yazıyorum dermişim.
zamanında iyi araştırmıştım. kendi çıktığı zamanlarda lg g4 epey gitmişti. çevreye sor, internete bak vs. dört sene dayandı. galiba iyi dayandı.

şimdi neler var acaba. bakıp göreceğiz.
devamını gör...
general mobile gm8 64 gb. (4 gb ram)
1300 liraya vatan bilgisayardan almıştım, internette bazı sitelerde 1100-1200 civarı görmüştüm ben.

bu paraya alınabilecek en iyi telefon. 1 seneden fazladır kullanıyorum, bir kez olsun pişman etmedi beni. of dedirtmedi.

bütçesi 1000-1500 olanlara tavsiye ederim.
devamını gör...
hemen her fiyat aralığı için ayrı değerlendirilebilecek telefonlardır. bu sebeple telefon alacaklar için teknoseyir'in aylık telefon önerilerini tavsiye ederim. her fiyat aralığında fiyat ve özellik kıyaslamasının yanında kullanıcı deneyimi gibi önemli noktalarda da bilgiler veriyorlar.

devamını gör...
xiaomi fiyat ve performans olarak çok başarılı ama eksileri var. kulaklık girişi ve şarj girişi çoğu telefon modelinde aynı yerden kullanılıyor. garanti işi çok sıkıntılı ve ekranları aşırı pahalı. büyük ve hafif telefonlar üretiyorlar da o büyük telefonun büyük ekranı kırılınca en aşağı 800 tlye mâl oluyor.
general mobile çok orta kalite bir marka, benim tercihim hiç olmadı, çevremde de çok severek kullanan görmedim.
şu sıralar huawei her anlamda daha kaliteli ürünler çıkarıyor. özellikle kamera olarak ıphone özellikleri kopyalanıyor (portre modu, çift kamera, üç kamera...) en önemli özelliği ise şarj ömrü.
samsung eski popülaritesini kaybetmiş gibi görünse bile sağlam telefonlara sahip. bu yıl en çok a ve j serisi ile öne çıktı. fiyat olarak da diğerleriyle aynı standartta.
iphone işlemci hızı, kamerası ve kendine has özellikleri ile 1 numara. tek sorun fiyat...
devamını gör...
başlığı şöyle bir göz ucuyla gezdim de kimse telefonların yaydığı radyasyon oranları üzerinden bir değerlendirme yapmamış.

bütün gün elimizde olan , sürekli cebimizde duran, yeri geldiğinde kulağa dayayıp saatlerce konuştuğumuz hatta uyurken baş ucumuza koyup uyuduğumuz bir telefonun özellikle tenle temasında yaydığı sar değeri önemli.

çin malı telefonlar kötü demiyorum. apple da çinde üretiyor onu da demiyorum. dediğim çin üretimi bazı telefonların tek derdi ucuz olmak. sıkıntı bu.
devamını gör...
eskilerden lg g2.
harikulade bir telefondu.
g3 ve g4 bile g2 seviyesine çıkamamıştı.
lg ancak g5 ile kendi g2 sini geçebilmişti.
teknoloji böyle bişey işte.
çalışan şeyi fazla kurcalamayacaksın.
devamını gör...
(bkz: general mobile gm5) 4 yıla yakın süredir kullandım. arkadaşlarımın iş yerinde temizlik yapması esnasında içerisine su kaçırmaları sonrası yenisini aldım. 250-300tl bir paraya tamir edilirdi aslında. tabi bu kadar zaman kullanırken 2-3 kere tamir görmüştür. tavsiye ederim general mobile telefonu. çünkü milli telefonumuzdur. şimdi general mobile 8m plus kullanıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar