flightradar24.com

dünya'daki uçuşları anlık izleyebildiğiniz site. amerika'ya giden abimi izliyordum bir müddet sonra atlas okyanusu üzerinde uçak kayboldu lan noluyor dedim geçmişi izledim baktım bunun uçak giderken arkadan bir uçak geliyor orda kayıt bitiyor. feci tırsmıştım da anneme dememiştim bir yandan da dünyadaki uçak kazalarını takip ediyorum çaktırmadan. velhasıl işin aslı bu meret bir müddet sonra premium üyelik istediği için size izin vermiyor. bunun için sanırım modem resetlemeniz lazım.
devamını gör...
ağır işsiz beni kendine bağlamış site. an itibariyle bulunduğum yerden geçecek 3 uçağı takip ediyorum.
istanbul mardin.
diyarbakır istanbul ve
dubai istanbul uçağı geçecek.

edit: bu arada dubai ye baya baya uçuş varmış. geçen ilk 20 uçağa baktım hepsi dubai.
devamını gör...
biraz önce hava limanından yolcu ettiğiniz yakınınızın tam olarak nerde, hangi yükseklikte, hangi hızda, hangi rotada olduğunu, tahmini varış süresini ve daha bir sürü detayı görebileceğiniz gibi üstünüzden geçen uçakların ve dünyanın herhangi bir yerindeki uçakların bütün bilgilerini görebileceğiniz bir site.

deminden beri üstümden geçen 2 istanbul , 1 ankara ve mısırdan gürcistana uçan bir gürcü havayolu uçağı tespit ettim . (ingilazcanız yeterli değilse sayfa açılırken çevir diyorsunuz türkçeye de çeviriyorlar.)

buradan
devamını gör...
iş günü sürekli takip ettiğim site.. hava sahamızdan sıklıkla körfez ülkelerine* uçan ab uçakları var. ülke içi uçuşları da azımsanamayacak kadar çok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar