flood

7 ölümcül sözlük günahından biri. başlığı açan kişinin kendi başlığına tek bir entride maddeler halinde yazabileceği tanımı bölerek başlığın tanım sayısını artırma çabasıdır. sözlük aleminde flooder'lara pek iyi gözle bakılmaz.
devamını gör...
ameller niyetlere göredir ilkesi gereğince değerlendirilmesi gereken davranış.

evvela, açtığı başlığın tanım sayısının artması yazara herhangi bir şey kazandırmadığı için, bunun günah işlemeye değecek bir tarafı yok.

saniyen, mesela bir tanım altına on tane bakınız verilecekse, bunların tek bir tanımda değil, herbirinin ayrı tanımda verilmesi bence daha mantıklı. bu sayede daha anlaşılır ve dikkat çekici oluyor. hepsini bir arada verince hepsi kaynıyor kalabalığın içinde.

o yüzden her flood flood değildir vesselam.
devamını gör...
şimdi aklıma geldikçe ilave etmek istediklerimi eski yazdığım şeylerin altına mı yazayım sorunuyla başbaşa bırakmış konu.*
devamını gör...
bu gün 4 kere uyarı aldığım durum flood yapmak yasaktır. bu ne. flood yapalım ki tanım artsın.hem başka başka şeyler anlatıyor olabilirim 3 kere üst üste flood yapnak yasak olmalı ama 2 den flood mu olurmuş hep introsu melekler tarafindan bestelenmis sarki yüzünden en sevmediğim şarkıdır hiç dinlemedim desem inanır mısınız.*
devamını gör...
sel kelimesinin ingilizcedeki karşılığıdır.
irc zamanlarında, belli bir metnin saniyeler içinde art arda yazılmasıyla oluşan durumu anlatmak için kullanılırdı. genelde reklam - hakaret içerikli bu eylemi yaptığınız anda yerdiniz (bkz: bankanaldan hatta serverdan.
tabi irc falan kalmadı artık; forumlar, sözlükler gibi platformlarda benzer uygulama ile aynı kişinin art arda yazması büyük günah ilan edilmiş ve ters dirsek atılası hareketlere girmiştir.
devamını gör...
tek seferde diyeceğini demeyen, yazacağını yazmayan hezeyan ve feveran içindeki yazar davranışı.
anayasanın bilmem kaçıncı maddesine göre yassah hemşerim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar