football manager 2013

fm serisinin ilk türkçe oyunu. dün gidip aldım. konuşmalar falan full türkçe. ama gel gör ki oynayamadım. oyundan attı sürekli beni. bilen biri varsa niye olur mesaj atsın bilgilendirsin şu sabiyi.
devamını gör...
aral'da ve d&r'da fiyatı 30 liraya kadar düşmüş futbol oyunu. kampanya 28 şubata kadar sürüyor. indirim öğrencilere var. herhangi bir öğrenci kimliği ile alabilirsiniz.
devamını gör...
dün ara transfer güncellemesi geldi. bugün eve gidince oynarım diyordum ki; üstüne 2 güncelleme daha gelmiş.

piyasada tek olmasının kaymağını yiyor bu oyun. böyle şey mi olur 2 günde 3 patch nedir ? test etmiyor musunuz kardeşim siz bu oyunu lan !? sinirlendim bak.

devamını gör...
13 temmuzda ciddi bir sinavim var * alip tadina bakacagim bu oyunun. iki yil once universitede oynadigim fm 11 den sonra ciddi bir birikimim var bu oyuna. donemi gectigi icin para vermeyecegim. insallah saglam crack vardir.
devamını gör...
indirmeyip 12 ile geçiniyordum.ama bir anda torrente gitti elip indirdim crackleyip oynayacağım.sabah akşam değil http://ama.boş zamanlarında tottenhamımla oynarım.ya da hayır.adettendir yeni bir menagere başlarken ilk takım olarak arsenal alınır.yani bizim aile adeti.alayım da arsenalimi yeni arsen wenger olayım.derslerimi de engelmeyecek ama merak etmeyin*
devamını gör...
aha tanim ustte.iki mi ic mu kac gun oldu.sinir hastasi oldum.bu ney lan.cildiriyorum ya.arsenalim.abi her macta en aşagi iki gol yiyorum.bu ney lan.oyunun en iyi defanslari da bende.her yil banko transferim subotici bile almadim.abi cildiriyorum http://ya.az once boks eldivenini aldim duvari yumrukladim yok ama canli birine vurmam http://lazim.fm tarihinin ennn b.ktan en s..mık oyunu.gelen koyuyor giden koyuyor.bir transfer doneminde götze ile pastoreyi transfer ettim.bu ne kolaylik lan?2-0 yendigim macta bir bakiyorum 2-2 kalmisim.emiratesteyim banko mac ha birde.her mac en asagi 4 gol oluyor toplamda zaten.lan fm12 de tottenhamim la 25 gol yedim bir sezonda.daha lig baslayali 3 hafta oldu.7 mi 8 mi ney gol yedim.

bu oyun silinir abi.bosuna hasta etmeyin kendinizi.ben dustum siz dusmeyin.
devamını gör...
2011'den sonraki faciadan sonra 2012 ile nefes almıştık. 2013'le bir silkelendik doğrusu. ama itiraf etmeliyim ki karşı karşıya pozisyonlarda zor gol olan, uzaktan şutların haddi hesabı olmayan bir oyundu. 2d serinin son oyunuydu, 2009'dan itibaren 3d oyunlar zamanı başladı. ve döneminin en efsanevi oyunlarından biriydi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar