formatsız tanımı kendisi doğrudan silmeyip sahibine mesaj atan, böylece hem zerafeti elden bırakmayıp hem de yazara hatasını göstererek bir daha yapmaması için koruyucu moderatörlük yapan moderatör gibi moderatördür.

kardeş sileriz sıkıntı yapma denilerek nezaketine karşılık vermek elzemdir.
devamını gör...
henuz bana denk gelmeyen moderatordur. once zibil kutusunun dolu oldugu fark edilir. tamam cogunluk mukerrer tanimdir ama bir ikisi formata aykiri diye gider.

ekleme: simdi tanim silmek konusunu zibil e giden tanimlar icin ele aliyorum. tekrarli tanimlari biz silemedigimiz icin sag olsun modlar siliyor. ama haricinde yok bu formata aykiri yok bu forumsal diye zibil e atilanlar oluyor. daha sonra onlari duzeltip yolluyoruz. bu kadar zahmete gerek kalmadan mesaj atilsa idi benim degindigim. sozluk zaten el kadar. thank buyukce yapi olsa belirtmem ama boylesi bir sekilde yapilabilir geldi. ayrica su ana kadar modlarin hic bir talebini de geri cevirmedim. yani kendi kistaslarimda. buradan bana sitem eden arkadasa duyrulur.
devamını gör...
her formatsız tanımı silerken mesaj atılarak harcanacak vakit, kayıp vakittir. bunu bir moderatör olarak söylemiyorum gerçekten yazarlar olarak bu konularda biraz daha anlayışlı davranmamız gerekiyor. hiç bir moderatör bir yazar karşı gıcıklığından bir tanım silmiyor emin olun. en azından şimdiki moderatörler için bunu rahatlıkla söyleyebilirim. eski moderatörlerden de sadece bir iki kişi vardır böyle. bir tanesi bana gıcıktı mesela. ama onu suçlamıyorum ben de ona gıcıktım.

eskiden formatsız tanım sayısı azdı. şimdi ise gerçekten çok fazla ve silmeye yetişilmiyor bazen. o yüzden yazarlar "yaw gardaşım benim tanıma kadar şu şu şu tanımlar var önce onları silsenize" diye dert yanıyor.
devamını gör...
aşırı nazik davranan moderatördür. keza şu sözlükte formata aykırı o kadar fazla entry giriliyor ki. hangi birine yetişesiniz.

ha bir de yazar taifesinden kimisi vardır ki fasulye gibi kendini nimetten sanar, formata aykırı bir şey yazıp bu girdisi silindiğinde mutlaka siz ona gıcıksınızdır. bu nedenle o da size gıcık olur. aylar sonra sizi adaletsizlikle, duygulara göre iş yapmakla suçlar. halbuki o girdinin silinmesinden önce kendisini tanımazsınız bile. ne kadar anlatsanız boş, bir kulaktan girip öbüründen çıkar. neyse.
devamını gör...
(bkz: yav he he) denmesi gereken moderatördür.sözlük anayasasını kararnamesini çiğneyen "kim olursa olsun" aynı ceza uygulanıyor filan gibi hikayeler anlatıyorlar ama şu sol frame de gezip bu iddiadan emin olacak kendi kanka grubu dışında 10 yazar getirene ağırlığınca çokomel bizden.burada isteyene en az 10 adet kim le 10 adet bassinger üzerinden işlerin kişiye göre nasıl değiştiğini anlatamayacak yazar yok bu sözlükte.

bence böyle çok adiliz,o işler öyle olmuyor pozları kesmek yerine eylemlerini bildiği gibi yapmaya devam etmeleri çok daha samimi olur. ki böyle şovlar da iyi niyet arz etmiyor. suç varsa bir saat lobi yapmak yerine ceza verirsin.ama çifte standardın bir kötü yönü vardır iç barışı bozar.kendin bile ceza verirken izahat verme ihtiyacı hissedersin.e bu da o hesap.

çok zorlamamak lazım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar