foster'ın hayali dostlar mekanı

"foster'ın hayali dostlar mekanı'nda hayalî arkadaşlar, bir çocuğun fiziksel olarak onları hayal etmesiyle bir anda oluşmaktadır. diğer programların aksine bir çocuğun, hayalî bir arkadaşı özel ayrıntılarıyla yarattıktan sonra, bu hayalî arkadaş çocuk tarafından fiziksel ve duygusal bir biçim alır. fakat onları yaratan çocuklar, genelde 7-8 yaşlarına kadar onlara bakmaktadırlar. bu olay sonrası hayalî arkadaşlar, kendi başlarına bakmaya terk edilirler. "foster'ın hayalî dostlar mekanı", hayalî karakterlere bakmak için yaşlı madam foster tarafından kurulmuş bir evdir" buraya kadar wiki'den alıntı..

efendim cartoon network'ta yayınlanan bir çizgi filmdi.. blue diye bir karakteri vardı.. iyiydi hoştu güzeldi.. animasyondu sonuçta.. hala gösteriliyor mu bilmiyorum.. emmy ödülü aldığını da duymuştum..
devamını gör...
gece rastlasam yatmaz izlerdim. bloo vardı, bayan foster vardı, düşes vardı, karalamalar vardı. o değil de ana karakterleri hep unutmuşum. coco vardı bir de.
devamını gör...
tiksindiğim karton netvörk çizgifilmlerinden yalnız biri. o mavi olan şey, hep bi gıcıklık yapmalar, başa bela olmalar. geberesice.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar