fotojenik olmayan insan

fotoğrafını çekecek iyi bir fotoğrafçı bulamamış insandır. doğru ışık ve açıyla herkes fotojenik olabilir. fotoğraf için tek adresiniz, rebelin korubenisi photography...
devamını gör...
kendini güzel çekenleri göremeyince fotoğrafçılık işine sarmış olabilir. al işte öyle değil böyle çekeceksin diye herkeslere gösterir ama asla aynı açıyı karşı taraf yakalayamaz. tabii ki kendimden bahsetmiyorum bir arkadaşım varda ondan yani.
devamını gör...
selfie çekilmeyi doğru fotoğraf yöntemi görenlere inat fotojenik değilim. çektiğim fotoğrafları çok severim ama kendimi sevmiyorum. hiç estetik de değilim. hatta insanlığın %99'u estetik değil.
devamını gör...
bugun cektirdigim biyometrik fotograflarimdan sonra keske sadece fotojenik olmamakla kalsaydim demekteyim. resmen hapishane kackinlari gibi cikmisim portlek ve donuk bir yuz ifadesiyle kendimden korktum. gercege en yakin fotograf buysa eger.. bilemiyorum moralim cok bozuk.
devamını gör...
benimdir.
hatunun her fotoğrafımda yine çekememişsin dediğinde sorun açıda değil, ben fotojenik değilim diyorum, hatta bazen "sin çik hiriki çikiyirsin sinki"ye bağlayarak haksızken daha da haksız konuma düşüyorum ama aslında fotojenik olmamak diye bir şey yok. bu tipsiz olmanın daha nazikçe ifade edilmesi. fotojenik ne lan? makine neysen onu çekiyor işte. mal ortada.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar