futbol

dünyanın en saçma oyunu. en basit kurallara sahip buna rağmen yaşanan pozisyonlar hala tartışılıyor halbuki ortada hiçbir şey yok.
devamını gör...
"sadece erkekler anlar" sandığımız spor branşı. fenerbahçe'nin ligde kaçıncı sırada olduğunu herkes bilirken bayan milli futbol takımımızın iki yıldır şampiyon olduğunu kimse bilmemektedir. yazıktır.
devamını gör...
oynaması değil ama izlemesi müthiş eğlencelidir. beşiktaşlı olarak ya tekrarını ya da özetini izlemek durumunda kalsak da. *
devamını gör...
kendiyle uğraşarak gerekirse akıl ve zekadan yoksun olduğumu kabul ettiğim oyun. zira hayatta üzerine saatlerce konuşacağım konulardan biridir.

o değil de eleştirenlerin semih'in hırvatistan'a, deivid'in chelsea'ye,hagi'nin monaco'ya attığı gol sonrası benzerini yaşayacak bir sevinçleri hayatları boyunca yaşamayacak oldukları için üzüldüğüm oyun.
devamını gör...
"futbol, bir balıkçının oltasına vuran balıktan aldığı zevki sol ayağının içiyle 20 metre top attığında arkasından izleyerek almaktır. başkası balık tutarken o zevki almazsın ama başkası futbol oynarken alırsın"
bu söze ekleyecek bir sey bulamiyorum.alintiladim,zira daha iyi bir ifade,daha carpici baska bir meram okumadim simdiye kadar...
devamını gör...
dünyanın en saçma olayı. yani bir eğlence olarak tamam dursun bi kenarda oynayalım arada izleyelim ama bu işe bu kadar paraların ayrılması, 90 dk. sahada koşan zibidinin trilyonlar kazanması bana çok alçakça geliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar