gagoz

gerek şekliyle gerek üstündeki yazılarıyla enteresan bir şişe tasarımına sahip olan gazoz markası. ve ayrıca o bir feza markasıdır.
devamını gör...
daha dün denk gelip içtiğim şekerli su. asit namına birşeyi yok. cam şişesi falan güzel ama gerisi hikaye. renkli menkli bir hayat falan birşeyler saçmalamışlar gazozun neli olduğunu bile bildirmemişler. bir gazoz eksperi olarak farklı gazoz gördüm mü dayanamam bakarım tadına. yanetkisi geğirtir demiş! asit olması lazım onun için. asit var ya gazlı içeceklerde işte o.
devamını gör...
maltana nasıl lise yıllarında müptelası olduğum içeçek ise gagozda şimdi üniversitede müptelası olduğum içeçektir. şişe koleksiyonu yapıyoruz şimdi çok estetik duruyorlar. tikilerin ulaşamayacağı yerlerde saklamaya özen gösterip içini güzel kır çiçekleri, papatyalarla doldurmuştuk yazın. etiketleri söküp laptopunuza, duvarınıza felan yanı uygun gördüğünüz her yere yapıştırabilirsiniz. yaz gelse de daha çok içebilsek.
devamını gör...
cool görünümünden dolayı bir kere içtiğim serum tipli gazoz. reklamından dolayı aşırı gazlı olmasını bekliyordum. alakası yok. niğde gazozunun önünde diz çöker destur ister. sprite'ın yanından geçmesi mümkün değil.
devamını gör...
ohbe içecek firmasının gazoz markası.
gazoz düşkünü biri olmadığım için yorum yapmayı doğru bulmuyorum.
gazoz severlerin değerlendirmesi daha doğru olacaktır.
bununla birlikte şişesi ve ismi oldukça dikkat çekici.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar