galatasaray 2-0 recep tayyip erdoğan

#haber  #siyaset 

gerizekalıca bi harekettir sanıyor ki galatasaray taraftarı bu sayede kendisine oy verecek.
illa bir açıklama yapacaksan bekle lig sonunda şampiyon olan takıma göre yap ondan sonra iti köpeği siyasi, dini bir yapı olmadığımıza inandırmaya çalışıyoruz resmen koca kulüp siyasi çekişme yüzünden harcanacak.
devamını gör...
rte'nin başakşehirli genclerden, başakşehir'i desteklemelerini, trubinleri dondurmalarını istemesi, hatta bunu kontrole gelebilecegini ima etmesi üzerine atılmış bir twit bu sonucta. ıse buradan bakinca bence eğlenceli. otekinin takimlarini desteklemelerini soylemesinde de bir sey yok.
devamını gör...
eski tip muhalefet işte.
bol bol saldıran, çözüm üretmeyen, her fırsatta laf sokmaya çalışan siyasetçi tipi.
devamını gör...
şunu net anliyoruz ki şu an aktif siyasette ironi yapacak zekada siyasetçi yok. ulan biz sizi hak edecek naptik lan.
devamını gör...
galatasaray taraftarına yalakalık yapayım derken kulübü iyice ortaya atan güya başkan olmayı isteyen ama ayrıştırma siyasetinden başka bir şey gütmeyen kabadayı üsluplu bir siyasetçi hezeyanı.

şimdi bitime 5 hafta kala sen galatasaray gibi bir camiayı hükümetin önüne iterek çok faydalı bir iş yaptığını mı sanıyorsun acaba? siyaset ince düşünme gerektirir. bu kadar ince düşünemiyor musunuz gerçekten? laf olsun torba dolsun diye edilmiş bi söz. ben bir beşiktaş taraftarı olarak attığı bu tweeti bir siyasetçiye yakıştıramadım. galatasaray'a yalakalık yapayım derken daha kötü hale sokmaktan başka bir işe yaramayacak zira.

edit. kaos siyasetini, bölücülüğü, ötekileştirme seven arkadaşlar eksiliyor. boşuna demiyoruz bu ülkede siyaset yapılmaz. anlayacak bir güruh yok. kabadayı kabadayı konuş oooo büyük başgan büyük başgan. merak etmeyin sizleri de seviyorum
devamını gör...
rte kaşınmış olabilir de meral sana ne oluyor..

kulubu kapatmasalar bari..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar