aslında şakalaşma, takılma, kızdırma konusu yapılabilecek sonuçlar ortada olduğu halde, kendi takımı daha rezil sonuçlar almış olduğu için ve dahası uefa kupası olmadığı için böyle bir hakkı olmayan fenerbahçelidir.

böyle bir girişimde bulunursa 2000 yılındaki arsenal ve real madrid zaferlerinin videoları ile susturulur. hala daha konuşuyorsa sigma olomouc maçı hatırlatılır, sıfır çektiği hatırlatılır, ağzının payı verilir.
devamını gör...
herhangi bir türk takımı uefa kupası alsın almasın yabancı bir takıma karşı ağır yenilgi alması ve sonrasında dalga geçmek yurttaşlık bilincine yakışmaz. en nihayetinde o oyuncuların her birinin göğsünde türk bayrağı var.

öte yandan 2000 yılında elde edilen başarı en fazla 2001 yılına tezahür eder. sene olmuş neredeyse 2020, bırakın bu söylemleri. o kupa geçmişte kaldı. yenisini alın hep birlikte tebrik edelim.
devamını gör...
herhangi bi türk takımı farklı yenildiğinde önce bi dalga geçilir. o takım taraftarı da biraz susar sonra biraz misilleme yapar. futbol muhabbetinin olayı bu. tiyatro eleştirmeni düzeyinde gidecekse veya milli manevi duygular karıştırılcaksa hiçbi keyfi yok. sinir harbi ve küfür durumları ayrı.
devamını gör...
bir fenerbahçeli olarak 6alatasaray'da fatih terim olduğu müddetçe dal6a 6eçerim. fatih terim 6itsin üzüntüsü üzüntümüz sevinci sevincimizdir.
devamını gör...
futbol yahu bu, top tepiliyor altı üstü, sınır ötesi operasyon yapmıyorlar. yerden göğe haklı fenerbahçelidir. aynı zamanda içinde bulunduğu rezil durumla da bol bol dalga geçilmesini kabullenmiş fenerbahçelidir.
devamını gör...
orhan babanın dediği gibi "hak aranıp eğer varsa aranıpta bulunursa" ne hakkı kardeş 4 maç boyunca sıfır gol atıp bir düzüne gol yeyince dalga malzemesi oluyorsun, gayet doğal durum. en azından bir gol atın çok üzülüyoruz diğer takım taraftarları olarak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar