galatasaray'ın fenerbahçe'yi kadıköy'de yenmesi

en son 22 aralık 1999 tarihinde gerçekleşŸmişŸ olay. yani özetle yeni binyılın uefa ve süper kupa şŸampiyonunun 2000 li yıllarda ezeli rakibini hala* yenememesi durumudur. olsun üzülmemek gereklidir. ezeli rakibi de boşŸ durmayarak zencifil'in doğŸumundan beri türkiye kupasını kazanamıyodur bi şŸekilde...
devamını gör...
berabere kalmada yasadiklari sevinc dusunulunce yensinlerde hakkiyla sevinseler diyor insan. ama yenerlerse de uefa kupasi gibi yuzyillar surecek bir ovunme hakki elde etmis olacaklar. yok yok kazanmasinlar yuzyil cekilmezki o muhabbet. her yenilgi sonrasi gerci bir sevinc vesilesi olacak onlar icin ama yuzyil cekilmez bu sevincleri..
devamını gör...
galatasaray taraftarının hırsının ne zaman galatasaraylı futbolcularda da olması halinde gerçekleşebilecek aktivitedir. haklı olarak oynadıkları oyunu beğenmeyen fenerbahçe taraftarının biz haticeye değil neticeye bakarız demesi gibi bir şeydir. *
devamını gör...
trabzon maçından galip gelinmesi halinde yenmesine gerek yoktur. beraberlik kafidir. beşiktaş maçındaki gibi bir oyun kafidir. arkadaş lig değil bu niye böyle duygusal düşünüyo bu bizim camia anlamıyorum. yenmesi gereken biz değiliz fenerbahçe'dir. bu algı bozukluğu yüzünden dün bütün avantajı adamlara hediye ettik.
devamını gör...
hiç bir zaman fenerbahçe'nin, galatasaray'ı yenmesi kadar, hatta berabere kaldığı zaman bile gösterdiği etkiyi göstermeyecek şekilde öylesine galip gelmesidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar