galatasaray taraftarı

tarihi boyunca en büyük başarısı, ezeli rakibini yenmek olan takımın taraftarlarına nazaran çok daha mutluluklar yaşamış olan, ayrıca ezeli rakiplerinin hayatı boyunca müzesinde göremiyeceği kupalara sahip olan taraftarıdır.
devamını gör...
fenerbahçe'li torunların dedelerine '' dedeciğim bizim hiç türkiye kupamız yok mu? ''diye soran çocuklara, alın yavrularım bizim müzemizde bolca var diyebilen muhteşem kalabalık.
devamını gör...
efes-fenerbahçe ülker maçında olay çıkaran fenerbahçelilere tanım getirenlere "fenerbahçe taraftarının geneline maletmeyin bunları" diyerekten hönkürenlerin genellemesine maruz kalmış kitle taraftarıdır. içinde küçük holigan gruplar vardır, yok değildir ama sağlam bir taraftardır, zor günlerde bırakıp kaçmaz, her zaman takımını destekler.
devamını gör...
her takımın içinde çapulcuların bulunduğunı kabul etmeyen fanatiklerin aralarında bulunduğu taraflardır.bu her yerde aynıdır fenerbahçe taraftarının da galatasaray taraftarının da beşiktaş taraftarının da içlerinde küçük holigan taraftarlar vardır ve olayları onlar çıkartmaktadır.
devamını gör...
içinde holiganların bulunduğunu kabul eden baskın bir kitle vardır ama bu baskın kitlenin söyledikleri bazı ileri zekalılar tarafından tam anlaşılamıyor olsa gerek ki çamdan kavaktan gidilmektedir. eğitim seviyesi yükseldikçe galatasaraylı sayısı daha da artacaktır sözü tam da bu noktada anlam kazanmaktadır.
devamını gör...
önümüzdeki sezon da "lincoooooooooln" diye tezahürat yapacaklardır muhtemelen.

değişen bir şey olmayacak nasıl olsa! bu sezon da yoktu zaten lincoln, ama mecidiyeköy inliyordu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar