galatasaray yüzsüzlüğü

yönetim, takım ve taraftar olarak düşünebileceğimiz yüzsüzlük. beşiktaş, rize ve son olarak akhisarspor maçlarında hakemin maçı katletmesine rağmen, karşı takımın hakem tarafından linç edilmesine rağmen sevinebiliyorlar. insanda biraz utanma olur.
devamını gör...
çok garip ya şu türkiye futbol seyircisi. sene başında süper kupa çok net hatalarla elimizden alınırken; ilk yarıda konya maçında, fenerbahçeyle iki maçta da çok net hakem hatalarıyla puanlar elimizden alınırken ses etmeyip mhk'ya karşı sert açıklamalar yapılınca ceza alan yönetime müstehaktır diyen, çok net hatalarla katledilince ceza alan hakemler için insandır hata yapabilir açıklaması yapmış başkanlarına desteği esirgememiş taraftarlar bu hatalar bugün galatasaray lehine dönünce yüzsüzlük vs diye gün yüzüne çıkmaktan utanmıyorlar. kusura bakmayın da ortada haksızlık varken düşmanıma mübahtır diyenler bugün aynı mevzulardan yakınmasın. ciddiye alınmazsınız.
devamını gör...
türkiyede haftada 9 maç oynanıyor ve bu maçların 8inde hakem hatası oluyor. bu bildiri galataray aleyhine hata yapan hakemlerin düdüklerinin asılmasıyla alakalıydı. hala her şeyi bildiriye bağlıyorlar; bildirinin de içeriğini ve mantığını anlamadan. ligin ortasında leş gibi fenerbahçe'yi yenemedikleri için kıyamet kopardılar; maçın hakemlerinin düdükleri asıldı. o maçların şampiyonluk için önem derecesiyle lig sonundaki maçların ve türkiye kupası final maçının önem derecesi aynı mı?

beşiktaş`a 6 sarı kart
rizespor`a 5 sarı kart ve 1 kırmızı kart + aleyhte 2 penaltı.
akhisarspor`a 10 sarı kart ve bir kırmızı kart* + aleyhte 2 penaltı.

neyse böyle büyük takımsınız işte.
devamını gör...
evet maçların önemi farklı o yüzden hakem hatalarını sene başında hoş görebiliriz ama lig sonunda olur mu öyle şey sene başında hata yapan hekemler hakemliği öğreniyor çünkü. geçiniz efendim bunları adamlar bilek kırdı maçta hala çıkan kartları falan yazıyorsunuz. çok şaapmaya gerek de yok siz kendinizi yüzsüz müzsüz diye tatmin edin biz şampiyonluk turları atarken. 9 maçta 8 hata oluyor, hatayı yapan gs lehine yaparsa sıkıntı yoksa dert değil hata yani, komiksiniz yav.
devamını gör...
galatasaray, kendi içinde kavga edebiliyor, liselisin ya da alaylısın diye, ama dışarıdan takıma yönelen hücumlara karşı da camia , tek yumruk oluyor. galatasaray, sırf kupalarla ve şampiyonluklarla değil, bundan dolayı da büyük bir kulüp.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar