gamer bir kocaya sahip olmak

neresinden bakarsan bak eğlencelidir.. oyun sevdası yüzünden biraz ihmal edildiğinizi düşünseniz de sürelik göz önünde duru..

yeni nesil oyunları birlikte dener sosyal mecra üzerinden yayımlar yaparısınız.
devamını gör...
ne desem eksilenirim simdi ama nereden bakilirsa bakilsin, sakincali bir durum. surekli konkene giden bir hanima sahip olmak gibi bir sey...
devamını gör...
hoş gelmiyor kulağa. bi kere bilgisayar başında durmaktan kendine de bakmaz size de.

koca dediğin sizi çikolataya boğarken bir taraftan şiir okur, mevsimine göre de elinizi ayağınızı ısıtır ya da serinletir diye düşünüyorum. var bi hayalimiz.*
devamını gör...
birlikte oynanacak güzel oyunlar listesini yaptım. hazırda bekliyor fifa oynacak değiliz. piyasada varlar da , bir elin parmakları kadar olsalarda neden bize denk gelmesin bu kızlardan sözlük. vr ile parisi romayı, venedik'i birlikte gezsek romantik olmaz mı ? hem de ucuza gelir seyahat bir oyun parası.
devamını gör...
gamerlık eğer profesyonel bir meslek haline geldiyse aslında fena değildir ama yine de sürekli evde oturan adam istemez kadınların çoğu. oyuna ayrılan süre de çok önemli bir noktadır. eve 6 da gelip 7 de bilgisayar başına geçip gece 1 gibi bilgisayar kapatırsanız otomatikman koca da olmuyorsunuz. evin hanımının da internet kafeciden farkı olmaz böyle bir durumda.

ama gel gelelim bir iki saat oyun oynamaktan kimseye zarar gelmez.
devamını gör...
sık sık “o prenses mi ben mi!” şeklinde trip atmaya sebep olur.
vurdulu kırdılı oyun oynuyorsa ellemeyin, çözemediği sorunları oyunda çözüyor işte herif, az biraz soluk alsın o hayat koşuşturmacası içinde.
devamını gör...
vr' la birlikte eğlenmek çok güzel kiiii. bir değil birkaç' larrrrr oyun oynuyor ama olsun diyorum; iş stresini böyle atıyor demek ki. ama ergen gibi saatlerce oynuyorsa sorun vardır. hem evde herkes kendine özel vakit bulunca daha anlamlı oluyor,kimse de birbirini darlamıyor.
devamını gör...
bence müthiş bir olaydır. hele kışın beraber birlikte hikayesi güzel film tadında bir oyun oynamak paha biçilmez bir şeydir herhalde. bir de birlikte oynanan online bir oyun hakkında tartışmak, en hoş muhabbetlerden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar