gani müjde

türk televizyonlarının en bomba ve absürd dizilerinden kaygısızların senaristi. ayrıca son dönemde osmanlı cumhuriyeti filmininde senaryosunu yazmışŸtır.

edit : aynı zamanda yönetmenidir. teşŸekkürler musab bin umeyr
devamını gör...
senaryosunu yazdığı dizilerle insanlara vakit kaybettiren şahıs. izlesen nooluuuuuuuur izlemesen nolur modundaki dizileri kimseye bir şey vermez işte. oysa eğlenecek, gülecek o kadar kaliteli şey var ki hayatta..
devamını gör...
gani müjde'nin mizahı ne zaman demode olmamış ki? işte bi kaygısızlar istisna. onun dışında yıllardır yaptığı projeler modası geçmiş olarak nitelendirilir. osmanlı cumhuriyeti filmi yaptığı son işlerden biri. artık baksın bir kendine, komik olmadığını anlasın. medya da şöyle duayen, böyle usta komedyen diye pohpohlamasın.
devamını gör...
türkiyedeki mizahçı kadrosunun halkı aşağılaması olayının son halkasıdır..yıllardır bu adamı bildiğim ilk günden beri türk halkıyla bu ülkenin vatandaşlarıyla dalga geçmektedir..misal bikaç sene öncesi kendisinden şu minvalde bir söz duymuştum..kenarımın eliti bir araştırma okumuş,araştırmada diyormuş ki türkiyedeki insanların %60'ı,doğudakilerin de %90'ı tuvalet kağıdı kullanmıyormuş,bu araştırma üzerine ne yapıyorlar acaba ısırgan otuyla mı temizliyorlar kıçlarını yoksa taşlamı siliyorlar gibi bi laf edip kehkehkeh diye gevrek gevrek gülmüştü..o günden beridir kendisi gözümde türkiye'nin gördüğü en büyük ısırgan otudur..bütün doğu halkının ve türkiyenin %60'ının mabadını bu herifin suratıyla silmesini diliyorum yıllardır..

kısacası mizahçıyım,komiğim,insanların görmediğini görebiliyorum ondan sizin göremediğiniz birşey var bu halk mal,aptal,gerizekalı diye aşağılayan zümrenin ilk 5ine girmiştir..

diğerleri için bkz :

(bkz: aziz nesin)
(bkz: müjdat gezen)
(bkz: ferhan şensoy)
devamını gör...
10-12 sene önce sahaflar çarşısına sırf bu adamın kitaplarını almak için giderdim. halkı aşağılamaktansa mazlum tavrından bahsederdi sonra o halk ne olduysa cahil oldu, mal oldu ama kendisi hep zeka küpü. ne güzel..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar