gareth bale

#spor  #özgürler 

89 doğumlu galler'li sol açık oyuncusu, hızı ve frikikleri ile nam salmaya başladı, tottenham forması terletmektedir, geçen seneki inter maçlarında 3 gol, 2 asistlik performansı izlemeye değerdi, o maçlardan sonra yılın en iyi futbolcusu ödülü bale'e verildi diye gazete manşetleri atılmıştı. *
devamını gör...
şuan 95 milyon euro karşılığında madrid e transfer olduğu iddia edilen futbolcu.eğer gerçekse seneye madrid durdurulamaz.mümkün değil.
devamını gör...
99 milyon euro bonservis ücreti istenen oyuncu. hayır sadece 99 milyon euro olduğu için dikkatim çekti. 6.99'a pınar sucuk gibi 7 tl olsa alamayacağız durumumuz yoktu sendromu.

cidden bir sağ ve sol açıkta oynayan bir kişiye bu bedelin istenmesi hele bunun ödenme ihtimali artık herkesi korkutuyor. ücretler ciddi meblalara geldi. 100 milyon euro'ya devletler yatırım yapıyorlar lakin 10 yıl geri ödemeli.

(bkz: önce edep)
devamını gör...
99.5 milyon euroya real madridimize gelen galli oyuncu. yazıktır günahtır fm'de bile bu paralar verilmiyor el insaf. bu rakamlar sizleri de korkutmuyor mu dostlarım?
devamını gör...
yapmayın ağalar beyler. adamda hız ve güç bir arada. artık öyle gökküşağı hareketleriyle flip-flaplarla futbol oynanmıyor. karşında 85-90 kiloluk stoperler, gavur gibi kıvrak bekler var. hızlı ve güçlü olan kazanır.

tanırım sağlam ve iyi futbolcudur.
devamını gör...
kaleye 40 metre uzak ve çapraz bir açıdan şut atan futbolcu.

bonservis havaya sokmuş herhalde arkadaşı, kendini süper kahraman filan sanıyor.
devamını gör...
#876917">#876917 numaralı tanımımda kendisi için şunları söylediğim futbolcu:

--- alıntı ---

realin elinde patlayacaktır...

demedi demeyin...

bu bale futbolcuysa bende kaptan mağara adamıyım...

--- alıntı ---

şimdilik haklıyım...

öngörüme ve futbol kültürüme dayanarak söylüyorum ki sezon sonunda da bu böyle olacak...

demedi demeyin...
devamını gör...
real madrid için gerekli olmayan futbolculardan biri. daha az paraya ibrahimoviç gibi bir azman alınıp sadece barcelonaya karşı hırsından faydalansaydı real madrid, daha çok ses getirirdi.
devamını gör...
izlanda ya attığı gol tepegözüne konulup derste izlettirilmeli. o pozisyonda başka bir futbolcu olsun kendini yere atar sonra kalkar emre-burak-caner gibi ağız çemkirirdi. ama adam futbolcu işte. rakibin tüm sertliğine rağmen orta sahanın gerisinde aldığı topu, ceza sahasına kadar sürüp, rakibi geçip köşeye bırakmıştır topu. güç-çeviklik-disiplin bolca mevcut bu adamda. sonuç adamı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar