gavur dizilerindeki başlamayan yeni sezon zulmü

derdimi seveyim evet.
gavur dizisi müptelası olanlara önden tavsiye babında bir konu. başlamayın diziye. ecnebiler diziyi 3-5 sezon yayınlıyor, müptezel haline getiriyor sonra musluğu aylarca kesiyor. kana kana bekliyorsun öyle. şimdi dizi ismi verip entelektüalite kasmak istemiyorum. kızım sana jon snow diyorum gelinim sen fargo anla.
devamını gör...
başlayıp yarıda mola veren sezon zulmü kadar etkili olmasa da zorlar insan evladını. tavsiyemdir mevcut süren dizilerden ziyade bitmiş gitmiş ama unutulmamış dizileri izleyin.
devamını gör...
izleyicinin alternatif tutum geliştirmesine katkıda bulunan olaydır.

her diziyi illa ilk izleyen olmak gibi saçmalıkla işiniz yoksa önce eski çok kaliteli dizileri izleyin. zaten siz onları bitirinceye değin bu kanser eden diziler çekilip bitmiş olur. örnek vermek gerekirse sherlock u veya house ı bir iki ay önce izledim. hem çok aşırı beklemek zorunda olmuyor insan hem kendini gemlemeyi öğrendiği için sinirleri yıpranmıyor. az cool olun.
devamını gör...
gavur dizilerinin kendi ayağına sıkmasıdır. pek çok örneğinin biri olan westworld’un ikinci sezonunu izlemediysem aha da sebebi budur. çünkü ilk sezonu unuttuk, tekrar izlemeye de üşeniyoruz. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar