gece yarısı karnın acıkması

midenin boşaldığı bu andan itibaren artan baş ağrılarının dinmemesi sonucu açık bir yer bulup tam aranacakken kontörün olmadığı akla gelip yıkılınması.
devamını gör...
ufak bir tebessümle ( efsus gülücüğü ile alakası yoktur ) anılan bir anı gibi içimizden atamadığımız insansı bir duygu katmanının parçalanmak üzere olması...
devamını gör...
buz dolabını açıp anne reçelini görünce geçiyor. yemeye bile gerek kalmıyor, o kadar etkili.
bugün buz dolabını açıp boş boş baktığım zamanlar toplamının üçüncü yıl dönümü hem. kutluyorum kendimi. *
devamını gör...
sözlükte gec vakitlere kadar kalanlarda sık görülen bi durum(istatistikler öyle dememiş). işin aslı tanım girmeye calısırken yasanılan enerji harcaması insanı tekrardan yemege sevk ediyor. yok ben öyle agır bişiler yiyemem, yok efendim o kadar saat bekleyemem diyenlerden iseniz evinizin bi kösesine(çürümeye yüz tutmus da olsa) mutlaka bir meyve vardır. olmadı sebze yiyin katır kutur. o da olmadı en iyisi yatın.
devamını gör...
sık sık başa gelendir. fakat üzüvü olan bir şey vardır ki buzdolabını açınca yiyecek bir şey bulamama sıkıntısı. gözünüz hiçbir şeye takılmaz o an. bakar bakar kapatırsınız dolabı. sonra tıpış tıpış yatağa.
devamını gör...
tam olarak şu an yaşadığımdır.
uzun süre bir şey yemek ya da yememek üzerine düşünülür. bir şey yemenin artıları ve eksileri masaya yatırılır.
bazen aç mideyi tatmin etme, sabah kahvaltısına bırakılır. bazen de gemiler yakılır, gecenin bir yarısında bir güzel yemek hazırlanır.
şahsen şu an duvardaki panoda konuyla ilgili swot analizi yapıyorum.
devamını gör...
akşamdan kalan soğumuş yemeği ekmek arası yapıp yemeye yeltendirebilir. hatta yanına ayran da içirtebilir. eh biraz turşu da yedirir. işte öyle güzel, öyle gönlü geniş, eli açık bir arkadaştır bu gece yarısı karnın acıkması.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar