başıma bir şey gelmeyecekse bir noktasına itiraz edeceğim tespittir.

abi hadi anladık kulakların var ve müziği duyuyorsun.
ama tüpü nasıl tesipt ettin?

sen bu ülkede hala lpg'nin motora zararlı olduğu mitinin geçerli olduğunu ve bu hurafeye inanan yüz binler olduğunu biliyon mu?

benim dedemin (rahmetli) benzinli 76 model reno 12 tx i var(idi) biliyon mu sen. her camiye gidiş gelişte 20 tl yakıyordu. motora zararlı diye taktırmadı adam lpg.
sonra ne oldu. araç çok yakıyor diye, mezarlığa kadar bile götürmedik. dedemden sonra kimse altı ay ellemedi aracı.

devamını gör...
yeni bir icad üzerinde çalışıyorum bütün ses sistemlerini cihazlarına dua marifetleriyle uzaktan kumanda edebilerek, müziği acan kimsenin en nefret ettiği müzikleri açacam
devamını gör...
gece olmasa da az evvel yanımdan geçmiş şahindir. urfa sana küsmüğğğşşşş şarkısına bağıra çağıra eşlik ediyorlardı.
devamını gör...
gecenin devam eden kısmında zihninizi etkisi altına alması muhtemel şarkıyı, durduk yere size dinlettirmiş olan insan topluluğunun kullandığı özgün araç tipi.
devamını gör...
sanayilerde şahin gibi, doğan gibi tofaş modellerinin kaza geçiren ve hasar alan modelleri ikiye bölünerek ön kısım başka arka kısımda başka arabanın parçası monte edilecek şekilde piyasaya sürülüyor ve bu araçlar yollarda tekrar kendini gösteriyormuş. yani arabanın ön kısmı 92 model iken arka kısmı da 95 model. yani trafikte artık azalacağı yerde bitmemelerinin sebebi de bölünerek çoğalmalarıymış.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar