gel bak ne buldum

hacım merak ediyorum bu sözlük eskiden kahir ekseriyet olarak hizmet talebelerinden mi oluşuyordu? neredeyse hepsi mazallah saidcime toz kondurmuyor. ne saidmiş be. iş bu anlayışlarınız yüzünden fetö gibi tiplemeler ortaya çıkıyor ve insanlar bunlara itaat ediyor. tam olarak bu toz kondurmama anlayışının ürünü. öyle bir yazıyorsunuz ki peygamber ile neredeyse denk. eminim sizin gibiler 10-15 sene evvel fetö övüyordu. halbuki hz. muhammed'in bile Allah tarafından bizzat tehdit edilmişliği vardır. ama bak sizingiller familyası tek bir hatasını yanlışını ya da eksiğini yazmamış acaba neden? ulan peygamberlerin hataları var ama saidin yok mu? şimdi dersin ki insandır mutlaka hata yapar. e o zaman yazın birkaç hatasını hoş olmaz mı? zor değil mi?

fişleme zamanı: saidci yazar.
devamını gör...
(#5906363) sözlükte yazma adabına riayet etmeyen bir sözlük sakini. her şeyin bir raconu var yeğenim. madem ukdemi doldurdun atıf yapmalısın. yoksa intihalci derler arkandan karışmam bak.

edit: serzenişime kayıtsız kalmadığı için müteşekkirim kendisine.*
devamını gör...
evinizde bodrum katı, tavan arası yahut yüklük niyetine kullandığınız herhangi bir yeriniz varsa ve ne var ne yok diye bakmaya geldiyseniz, eşyalar arasında sevdiğiniz eski bir eşya ya da fotoğraf bulduğunuzda yanınızdaki kişiye söyleyebileceğiniz seslenme cümlesi.

ve bir dünya sözlük yazarı.
devamını gör...
(#6300652)

açtığı 24 haziran seçimleri tahmin başlığında başkanlık için ittifak oranları vermiş, son iki seçimde barajı geçen hdp'ye 1 oy bile yazmamış yazar. kendisine gayet iyi niyetle ittifakların parlemento seçimleri için yapıldığını, mhp haricinde her partinin kendi başkan adayını çıkarttığını hatırlatmak isterim.
devamını gör...
bu cümleyi duyduğunuzda ilk önce içinizi heyecan kaplar, merak seviyeniz artar ve farklı birşeyler beklersiniz. beklentiniz yükseldiği için ne görürseniz görün hayal kırıklığıyla başbaşa kalacaksınız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar