gençlerbirliği

bir zamanlar uefa'da lyon'a valencia'ya kök söktüren şimdilerde küme düşmemek için uğraşan klüptür.çok efendi taraftarı vardır ama biraz fazla efendilerdir.zira düpedüz penaltıyı vermeyen hakem için verdikleri en ağır tepki 'ayıp be hakem' şeklinde olmaktadır.aynı şehrin psikopat taraftarı için
(bkz: ankaragücü taraftarı)
devamını gör...
gençlerbirliği taraftarıysanız size sorulan "hangi takımlısın" sorusuna cevap vermekte zorlanırsınız.
zira ilk başta nası cevap vereceğini bilemezsiniz "gençlerbirliğiliyim-gençlerliyim" gibi zor bir kelimeyle karşılaşırsınız.

ikincisi inanmazlar. "ne yani sadece o mu başka yokmu, büyük takınlardan falan" diye soruyla karşılaşırsınız, tabi bu sinir bozucu bir durumdur. ülkede sadece dört beş tane takımın olmadığını anlatmaya çalışırsınız.
bide neden ankaragücünü tutmadığını sorarlar. sanene be arkadaş ankaralı olan benim istediğim takımı tutarım. sevmiyorum belki, içim ısınmadı onlara tabi anlaması biraz uzun sürer karşı taraf için.
ankaragücünü pek sevmezler zira ilk kurulduğunda istanbul takımı olduğunu savunurlar ki doğrudur da.

taraftar gurubu olarak çok sakin, eşinle, kız arkadaşınla, kızınla yani bir bayanla utanmadan çok rahat maça gidip rahatsız olmadan izleyebileceğin bi taraftar kitlesine sahip.

her lig başlangıcında küme düşme korkusu sara ama büyük başkan ilhan cavcav bi şekilde o takımı kümede tutar. geçen sene kötü olmasına rağmen bu sene ligde 5. sıradadır.

süprizle dolu her zaman olmasa da arada bi heyecan yaşatan, kendi halinde orta sıraları hedefleyen ankaranın tek takımı olma yolunda ilerleyen sevdalısı olduğum takım.
bileğimi kessen kırmızı siyah akar o denli yani.
devamını gör...
dünkü ankara derbisinde ezeli rakipleri ve ebedi dostları ankaragücü için ''pes etme imalat-ı harbiye'' pankartı açmışlar...

kendilerini tebrik ediyor ümit besen'in marşıyla haydi gençler çoş diyoruz...
devamını gör...
2012-2013 kombine fiyatları:
kapalı 200
maraton100
kale arkası 75 tl
olan ve ankarayı 2012-2013 sezonunda temsil edecek tek takım.
devamını gör...
türk futbolu içindeki en tehlikeli yöneticileri olan futbol takımıdır...

ilhan cavcav hazretleri sayesinde futbol başarısı yerine iktisat başarısı ile ün yapmış takımdır...

bu tip yöneticiler sayesinde türk futboluda ilerlemek yerine zaman zaman parlayarak dünya futbolundaki yerini alıyor maalesef...

şike sürecinde pislikler kapansını istemek yerine hala aklı fikri parada pulda olan bir başkanı olan spor kulübü...

halbuki altyapı tesisleri oldukça iyi bir takım kendileri..en azından 5 yılda bir şampiyonluğa oynayacak takımlar yaratılmalı...ne yapacan olum o kadar parayı....

yoksa!!!!
devamını gör...
sendika gibi isme sahip futbol takımı.

üniversite ve lise öğrencilerinden oluşan bir sendika olsa adı gençler birliği olsa, en azından ben garipsemezdim ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar