gerçek hayat

son sayısın da, cesur k. nın * korsan hayatta ,yobazlığa övgü den yaptığı alıntıyla bizi bizden alan dergi. ilk sayısından itibaren aradığım dergidir ayrıca.
devamını gör...
ali adakoğlu'nun editörlüğünü yaptığı, "manzara" bölümündeki üslubunu gün geçtikçe sokak ağzına çevirdiği için okumak istemediğim, ama yorumculuğuna alternatif bir dergi de bulamadığım için takip etmeye devam ettiğim dergidir. abone değilseniz öyle her bayiden bulamazsınız. üsküdar sahildeki en büyük büfe bu konuda istisnalardandır.
devamını gör...
hani artık kendi ayakarınızın üzerinde durma hissiyatının farkına varırsınız ya, hani ailenizin için yük olduğunuzu düşünürüsünüz ya, haftanın 6 günün erkenden kalkıp işe gitmek için hazırlanırsınız ya, ay sonunu nasıl getireceğim diye düşünürsünüz ya işte o zmn gerçek hayata adımlarınızı atmış bulunursunuz.
devamını gör...
yarın çıkacak sayısında kapaktan sormuştur.

"ahlakımız kaç gb"

dosya konusu "internetin tehlikeleri" . hayır dostum virüsten bahsetmiyorum. basit bir "internet tehlikelidir" demek istemiyorum. bu dosya bizi üzecek ama balyoz gibi inecek.
devamını gör...
bu haftanın kapak konusu "islami" sitelerdeki ahlaki çöküş. ümmühan atak derin bir sorunu ortaya çıkarmış ve çok sahici tespitler yapmış. okurken cidden üzüldüm ve düşündüklerimin ne kadar doğru olduğunu gördüm. dergiyi alın, okuyun derim. o zaman, ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar