gerçek zaytung haberleri

gerçek ama zaytung haberi olabilecek kadar enteresan, komik, trajik haberlerdir.--- alıntı ---

6 aylık hamile eşi günay musayeva'yı aldatırken görüntülenen tolga karel, özür diledi.

işte tolga karel'in açıklaması:

yaşamakta olduğumuz toplumun değerlerine aykırı görüntülerle son günlerde gerek basını gerekse beni sevenleri hayal kırıklığına uğratarak meşgul ettigim için, beni tanıyan ve seven herkesten özür dileyerek bir daha bu tür hatalar yapmayacağıma söz veriyorum.

hata yapmak insana mahsustur ve hatalar tekrarlanmadıkları takdirde birer tecrübedir..."

tolga karel

--- alıntı ---

devamını gör...
gelinlerine kızan şermin z. adlı yaşlı bayan akşam ana haberlerini izleyerek tansiyonunu 21’e fırlatınca hastahaneye kaldırıldı. doktorların yoğun uğraşları sonucu tansiyonu güçlükle düşürülen şermin z. “üzerine gelirlerse bu seferde gazetelerin 3. sayfalarını okuyup inthar edecegini” söyledi. bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran aile evdeki televizyonu kaldırıp eve gazete sokulmasınıda yasakladı.
devamını gör...
--- zaytung ---

mısır'da 28 yaşında kalp krizi sonucu öldüğü söylenen kişinin cenaze töreninde tekrar gözlerini açması üzerine cenaze merasimine katılanlar yaşanılan şoktan sonra halay çekip eğlendiler.

--- zaytung ---
devamını gör...
--- hakiki zeyting ---

büyük bir ümitle yeni shafak gazetesi'ne verdiği röportajın yayınlanmasının ardından telefonlarımıza çıkmayan cogito sözlüğün kurucusu birol shanlı'nın şahs-i manevisinin daha da derinlerde kaybolduğundan endişe ediliyor.

kayıtlara geçen en son tepkisi; "söyleyebileceğim tek şey şu: ''kesip kırpmalarından endişe ediyordum, daha beteri olmuş. baltalamışlar!!!''

--- hakiki zeyting ---

#direncogito
devamını gör...
içişleri bakanlığı, henüz hiçbir skandala imza atmamış valilere yılbaşına kadar süre verdi...
devamını gör...
süleyman şah türbesi'nden kahramanca kaçışın destansı öyküsü yarın gazeteniz sabah'ta..
devamını gör...
--- alıntı ---

zaytung@

türkiye, 1 günlük 29 ekim tatilinin nasıl 5.5 güne çıktığı sorusunun cevabını arıyor...

--- alıntı ---
devamını gör...
http://tinyurl.com/z28xqg7

not: silho halkı sürekli sokağa çağırıyor, halk pek buna rağbet etmeyince bari cuma'ya çağırayım da garanti olsun dedi herhalde. silho bir müezzinlik yaparsın artık cemaate. saz çalabiliyorsun, peki kamet getirebiliyor musun?
devamını gör...
--- alıntı ---

zaytung: "3.86 tl'ye yükselen dolar da kervana katıldı: ''daha hızlı yükseliş için ben de varım. euro sen de var mısın kardeşim?''

--- alıntı ---
devamını gör...
--- alıntı ---

mısır gazetesi "türkiye diktatörlüğün eşiğinde" manşeti attı..

--- alıntı ---

bu manşet atılan ülkede sisi darbe yaptı ve bundan hiç gocunmuyorlar. beğenirsin, beğenmezsin bir seçimin sonucunda hem de oranlar biri-birine yakın ve diktatörlük çıkıyor bu sonuçtan!. ne acayip işler...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar