gereksiz romantizmi yapılan şeyler

çakılların üzerinde siftinerek, hem de ateş yakılmış ve onun etrafına dizinilmiş bir şekilde *, bir kifayetsiz elin "akdeniz akşamları"nı çalması, hep bir ağızdan ve mümkün olan en çok farklı seste söylenmesidir.
devamını gör...
büyük harflerle "çay" demek istiyorum. evrendeki en kalitesiz çayı içip böylesine sahiplenen başka bir millet yoktur herhalde.
devamını gör...
yağmur altında yürümek. ama aptal ıslatanından.

- bebeğim benimle beraber bardaktan boşanırcasına yağan şu yağmurun altında yürümekten mutlu musun?
+ hem de çook!
- o zaman öpüşme ritüeli ile sonlandıralım mı?
+ ben sonlandırdım zaten faruk. ilişkiyi sonlandırdım. şuna bak sırılsıklam oldum. böyle mal bir insan olduğunu öğrenmeme yardımcı olduğun için sana minnettarım. hoşça kal.
- naayıır. nolamaaz. nejlaaa!
devamını gör...
marshmallow.

tat desen yok, lezzet desen yok, satışlarının düşmesiyle tamamen instagram ve üreticilerin işbirliğiyle food kanallarında fırınlandıktan sonra sündürülerek çekici hale getirilmeye çalışılan sanayi yiyeceği. kamplarda ateşe tutmalar filan tamamen hollywood merakı, kanmayın rkadaşlar!

bunun bir de kampta çikolatayı muzun içine koyup pişiren versiyonu var, patlıcan gibi lif lif hale gelip acılaşıyor muz, pişirmeden eminim çok daha iyi şekilde lezzetine vâkıf olabiliriz.
devamını gör...
sonbahar ve kış.
mis gibi ilkbahar ve yaz ayları varken soğuk, karanlık, gri, bulanık, melankolik ayları tercih eden insanlar var. bir de bunun primini yapıp ay ben çok romantikimciler yok mu? var.
devamını gör...
bebek : ağzı salyalı, altına kaka yapan, sürekli zırlayan, her daim ilgi bekleyen yaratık, yok "dünyama hoş geldin" bilmem ne... pehhh.

anne-annelik : size yemek yapan, çamaşır yıkayan, ütü yapan biri, kısaca biyolojik bağınızın olduğu bir çeşit hizmetçi, niye abartılıyor anlamıyorum. bir de yeni anne olmuşların annelik romantizmi var ki evlerden ırak.

aşk-evlilik : yahu altı üstü yasal olarak sevişip aynı evde yaşayacaksınız. sırf bunun için cıvık cıvık yüzük fotoları falan paylaşmalar.

cami-cuma-namaz : bu da son yılların baş belası, yok huzur, yok inner peace falan. öldükten sonra yanmamak için gerçekleştirdiğin ritüeller işte, bunu bile ele yüze yapışacak şekilde cıvıtmak, romantize etmek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar