hdp hakkari milletvekili (sözde) leyla güven isimli şahsın, diyarbakır'da yapmış olduğu konuşmada, devlete ve türk milletine hitaben vermiş olduğu gözdağıdır.

kaynak
devamını gör...
şunlara birilerinin kürt sorununun bittiğini, terör sorunuyla çarpıştığımızı söylesin. ya da dur. söylemeyin direkt kafasına sıkın.
devamını gör...
"kürt sorunu" olduğu sürece demiş bu teyze. yahu memleketteki en büyük kürt sorunu, her fırsatta kürtlerle pkk'yı yanyana gösterme çabanız. bi salın artık, bi defolun gidin artık.
devamını gör...
saltanatlarını sürdürmek için gerekli olanları saymış bir kan emici.
üstelik de daha dün gece 4 kişinin öldüğü 14 kişinin yaralandığı pusudan sonra yapıyor bunu.
gencecik çocukları dağa gönder , sonra devlet yine gencecik çocukları bunların peşine göndersin ve hepsi ölsün.
bunlar için ölenin asker-sivil olması , türk-kürt olması hiç farketmiyor yeter ki ölsünler bunların korku imparatorluğu sürsün .
devamını gör...
devlet bu ve bunun gibileri de içeri alınca ceza verince chp zıplıyor benim anlam veremediğim konu budur.
örnek vermek gerekirse bazı sözlerinden ve eylemlerinden dolayı selahattin demirtaş ceza aldı imamoğlu ve kılıçdaroğlu bu cezayı sorguluyor neden içeriye alındı diyorlar. sonra da millet halk tepki gösterince sebebi iktidar partisi halkı kışkırtıyor diyorlar. ne alaka anlam veremiyorum.
yahu adamı ayar etmeyin safınızı bilin bu ülkeye düşman biri bile chp nin yaptığının 10 da 1 i kadar zarar vermez.
yani böyle bir olay olsa ben chp kesimini kesinlikle yanıma alıpta savaşmam ne güven veriyorlar ne de kendilerine güveniyorlar.
devamını gör...
doğru söylemiş. bunun gibiler elini kolunu sallaya sallaya gezip darağacında sallanmadığı sürece elbette terör örgütüne katılım olacaktır.
devamını gör...
dünyanın hiçbir ülkesinde birisi çıkıp da bu tarz sözler sarf edemez ama bizim ülkemizde oluyor. bunun vekilliğini elinden alsan, hakkında soruşturma açsan ki kanun bunu söyler, çıkıp demokrasi, insan hakları, özgürlük vs naraları atarlar. ne acıdır ki içimizden bunlara destek olanlar da çıkar. zaten o yüzden çıkıp böyle konuşabiliyorlar ya.

kürt sorununa gelince. daha önce de söyledik, bu ülkede kürt sorunu yoktur. bu pkk ve hdp denen oluşumlar, kürt sorunundan nemalandıkları için kürt sorunu söylemini ağızlarından düşürmezler.

bunların tek bir cezası olmalı, vatandaşlıktan çıkarıp sınırın dışına bırakmak. çünkü bunlar bu vatanın evladı değil.
devamını gör...
konuşturuyorlar ya, gündeme oturtuyorlar ya acayip kanıma dokunuyor be... öfkeleniyorum.

benzerimiz var mı acaba dünyada?
rabbim askerimize güç versin. ne diyeyim…
devamını gör...
psikolojide de böyledir, insan ağırlığını kaldıramadığı veya ihmali işine gelen şeyi gözardı eder. kısa süreli rahatlama sağlasa da, uzun vadede kabus veya evham şeklinde kendini gösterir. kürt sorunu yokmuş, dalga mı geçiyorsunuz yahu... bu ülkede kürtlerin varlığı dahi süleyman demirel'in pkk açıklamasıyla kabul edildi. şaka gibi cidden. bir de bu kafalarla çözüm falan konuşuluyor. akıllanmanız için bi' 40 yıl daha geçmez umarım.

(bkz: şizofrenik şeyler)
devamını gör...
o zaman size karşı savaş hukuku neyi gerektiriyorsa onunla muamele edilince bağırmayacak, ve sizin gibilere kurşun sıkan görevlilerimize saygı duyacaksın.
ey mehmetçik ! gözün keskin, mermin isabetli, vuruşun ölümcül olsun.
geçtiğin yerde mazlumlar sevinçli, zalimler yok olsun.
devamını gör...
katılım dedikleri ideolojik nutuklarla zehirledikleri gençleri ve zorla kaçırdıklarını dağa çıkarıp it gibi yaşamaya mecbur etmek. bunların haklı olduğunu düşünüyorsan burda yazmayacaksın sen de o dağa çıkacaksın. kıçına baka baka döneceksin sonra da tabii izin verirlerse.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar