getir

"sor:" başŸlıklı arama kutucuğŸuna yazdığŸınız başŸlığŸı -eğŸer varsa- getiren, eğŸer yoksa yerine başŸlık öneren buton.

getirmek fiilinden emirdir.
devamını gör...
sözlük butonudur kendisi. sor bölümüne aratmak istenilen başlık yazılıp getire tuşlandığında başlık sayfası açılır. bazen istenilen başlık başka bir başlığa yönlendirilmiş olabilir. sabredin en fazla 157 salise sonra yönlendirilmiş başlık açılacaktır. butonun bir diğer özelliği yeni bir başlık açma işlevidir.
açılmak istenilen başlık bu kısma yazılır ve önce getire tuşlandığında ben açayım uyarısı karşınıza çıkar. ben açayıma tuşlandıktan sonra başlığınızı açabilirsiniz.

getir butonu ara butonuyla ne kadar bütünleşik kullanılırsa sözlük o kadar güzel bir yer haline gelir. örneğin daha önceden sigara içmekten bıyığın sararması başlığı daha önceden bıyıktaki sigara sarısı olarak açılmışsa açacağınız başlık öncekinin aynısı olacaktır ve gereksizdir. istediğiniz başlığın daha önceden açılıp açılmadığını öğrenmek için başlıktaki kelimelerden en spesifik olanı ki bu başlıklar için sigara kelimesidir. sor kısmına sigara yazılıp araya basılarak içinde sigara kelimesi bulunan başlıklar sol şerite getirilir ve benzeri başlık açılarak sözlükte gereksiz bir kirlilik önlenmiş olur.
devamını gör...
yeni bir akıllı telefon uygulaması kendileri. istediğiniz market ürünlerini 10 15 dk içerisinde kapınıza kadar getiriyor.
ilk alışveriş 20 tl ye kadar ücretsiz tarafımca denendi onaylandı.
devamını gör...
iyi hizmet veren bir uygulama.

bizim gibi koltuğundan kalkıp iki adım atmaya üşenen toplumlar için süper icat. hop sipariş ediyorsun sana taahhüt edilen sürede kesinlikle geliyor sipariş.

diyorum ki hava çok sıcak, kendiniz almaya üşeniyorsanız dondurmadır, soğuk içecektir bir şeyler sipariş edin de azıcık serinlesin ortalık.
devamını gör...
oturduğunuz yerden dondurmalarda 20 tl üzerine sepete %30 indirim yaparak getirme ücreti de eklendiğinde dışarıda aldığınız fiyattan çok az ucuza veya aldığınız fiyatla kafa kafaya gelen bir alışveriş yapmanızı sağlar.

sadece uygun kampanya zamanlarında kullanılabilir diğer türlü git markete al ne üşünüyorsun.
devamını gör...
istanbul ve civar illerinde online market hizmeti veren uygulama. ilk iki siparişe verdikleri indirimlerle ilk iki siparişinizi bedavadan biraz pahalıya alıyorsunuz. sonrasında da takip etmek lazım. promosyonlarına denk gelince hem uygun fiyata hem de zahmetsizce hizmet alabiliyorsunuz. yemek işine de girmişler ki çok başarılılar. zomato yemek sepeti çatlasın.
(bkz: getiryemek)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar