gey gey videolar çeken tsk personelleri

sosyal medyanın güzel yanını gözler önüne seren hadise. insanlar kendilerini saçmalamaktan alıkoyamıyorlar. doğal seçilim tarih boyunca bu kadar hızlı çalışmamıştır. kısacası abuk subuk bir şarkı üzerine efemine hareketlerle bir gösteri yapan tsk personelleridir. disiplin soruşturması açıldığını tahmin ediyorum zira askeri birliklerde bu tip olaylar ışık hızında yayılır.

video linki: https://twitter.com/volkan_...
devamını gör...
eğlenmek için birkaç saniyelik video çekerek işlerinden olan askerlerdir. beşer saniyelik videolar için koparılan bu yaygara o kadar ama o kadar yersiz ki. gey gey video denince birileri topuklu-elbise vs giyip videoda saçmaladı galiba beklentisiyle videoya girmiştim ama basit bir videoyla "kınanıp" işlerinden uzaklaştırılmışlar. yazık vallahi, insanların eğlencesine dahi karışıp laf edecek kadar anlayıştan uzaklaşmışız.
devamını gör...
"bunlar türk askeri olamaz, bunlar tanrı'nın ordusu, peygamber ocağı'nın neferleri olamaz." denilerek paylaşılan görüntü.
bunu diyen adamın askerlik yapıp yapmadığından ciddi ciddi şüpheleniyorum. bu görüntüler askerde günlük sıradan şeyler, tek sıkıntısı ahmakça paylaşılmış olması.
devamını gör...
lakayt oldukları için mi uzaklastiriliyorlar yoğise binlerce adamın içinde tercihi erkekten yana olan erkeklerin olması ahlaksizliktir mi diyorlar. ne diyorlar. nasil diyorlar ?
t: sosyal medyanın gevşeklikte sınır tanımamasına kanmis bir takim askerdir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar