girilen tanımın anında oy alması

daha yazar tanımı girip kaydet butonuna tıkladığı anda kendi tanımını görmeden aldığı oydur. ciddi oluyor kaç kere şahit oldum. yahu dur önce bir oku değil mi ya da jet gibi okuyup anlama kapasitesi varsa bilemem.
devamını gör...
başıma sürekli geliyor. evet tanımı girer girmez "ee napcam şimdi" oluyorum. sonra da egoya basıyorum ve son girdiğim tanım +1, 0. arkadaş otomatik mi oylanıyor bunlar çıldıracağım biri beni bir aydınlatsın Allah aşkına!
devamını gör...
verilen oy artı da olsa eksi de olsa pek hoşuma gitmeyen durumdur. açıkçası tanımın değil, yazarın oylandığını gösterir ki seri artı bu yüzden anlamsız geliyor bana. tamam, ego gibi görünüyor bu ama kastettiğim o değil. yani insan okunsun diye yazıyor sonuçta. okunmayan tanımın oylanmasının pek anlamı yok ki. bu durum artı oy için geçerli tabi. eksici her türlü eksiyi yapıştırıyor zaten. * *
devamını gör...
önyargılı olmak yanlış bu konuda. misal ben oy verdikten sonra okurum. asla okumadan geçmem bir tanımı ve oy vermişsen mutlaka okurum onu. artı verme kriterim yazılanın kalitesi ya da yazarın kalitesi ile alakalı değildir. okuyup hiç oylamadigim binlerce tanım var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar