dünyaca ünlü gitarist ve megadeth'in solisti dave mustaine'i bize kazandıran eylem. adamın dahiliğinin ortaya çıkış hikayesi böyle başlamış. kendi ağzından şöyle diyor:

"huntington beach'de evlerin arka bahçelerinde partiler yapılırdı ve orda çalan ufak tefek gruplar olurdu. orada gördüm ki frankenstein kılıklı gitaristlerin bile güzel kızlarla araları çok iyiydi. ben de sıska, kızıl saçlı bir velet olarak dedim ki 'işte benim güzel kızlarla tanışmak için biletim bu : gitar.

belli mi olur içinizdeki dahi böyle çıkar ortaya. tabii tasvip etmiyorum. sonunuz kumsalda akdeniz akşamları çalmak da olabilir.
devamını gör...
henüz demode olmamış olan taktiktir. tabii buradaki gitar genellikle klasik gitar oluyor. yine en iyisi elektrogitar ve hem erkeğin çekici olanı black metalci olur.
devamını gör...
bir gitarist olarak beni en çok mağdur eden durumlardan biri. ulan biz işimizi yapıp, ekmeğimizi kovalayalım derdindeyiz, millet karı kız derdinde. ya ben çok açım ya da bunlar fazlaca tok.
devamını gör...
sırf bu tipler yüzünden gitar çalmadım.hiç bir kızı da müzikle tavlamadım. ama müziğin etrafında buluştuğum çok güzel insanlar oldu. notaları kötü emeller için kullanmayalım akdeniz akşamı sever pop gitarcılar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar