ağır psikolojik sorunları olan kız. karşısındaki adam mini eteğine bakmadı diye sapık ilan etmiş. Allah ım bu ne zor imtihan böyle.

edit: kızın profili de ilginç "öp beni şeriat gelmeden" yazmış .

devamını gör...
sosyal medya kezbanlarının ilgi için yapmayacakları yok. üstelik böyle yaparak gerçek olan taciz vakalarını da sulandırmış oluyorlar. keşke adam mahkemeye verse de dünya kaç bucak öğrense.
devamını gör...
ben burada iki saçmalık görüyorum. önüne geleni sapık ilan eden şu güruhun varlığı bir saçmalık iken televizyonda öpüşme sahnesi çıkınca gözünü kapatan küçük çocuk gibi hareket eden adamın yaptığı da ayrı saçmalık. he kızın bacağına bak demiyorum, bakma ama bakmamak için bu harekete gerek yok yani.
devamını gör...
bunu diyen ile oruç tuttuğun veya namaz kıldığın için bana baskı yapıyorsun diyenle aynı zihniyete sahiptir. iyileşirler mi pek umudum yok ama Allah'tan da umut kesilmez.

fakat benim anlamadığım başka bir şey var. şimdi karşıda mini etekli bir kadın oturuyor. bacakları tam karşında ve sen oraya bakıp şehvet duymayacaksın. bu tipin bahsettiği kendine güvensizlik durumu bu. olayın dini yönünü geçiyorum bir erkeğin kadın bacağına bakıp da şehvetinin kabarmamasını nasıl bekleyebiliyorlar. yani bazı erkeklerde bu şehvet olayı aç kapa düğmeye sahipte biz de mi yok nedir. şunu anlarım kendini kontrol edersin ve hissettiğin şehveti dışa vurmazsın ama bunların dediği gibi vücudun tepki vermesin, aklından bir şey geçirme filan bu imkansızı istemektir. kadının da erkeğin de şehevi duyguları vardır ve bu duyguların nerelerde uyanacağı bellidir. yok ben bakıyorum ama bir şey hissetmiyorum diyen varsa da bir doktora görünsün.
devamını gör...
öncelikle Allah bu tarz ablaların şerrinden korusun. ama dayının da yaptığı komik hakkat. başını arkaya yasla gözlerini kapat uyurmuş gibi davran, böyle adamın kolu yorulur.
yanında yenge falan vardıysa gerçi normaldir.

-ayten kuran musaf çarpsın ki bakmıyorum, valla bakmıyorum yaa.
devamını gör...
umuyorum ki kızılay- osb metrosu değildir.
ah canım amcam tendomlar sağlam değil mi ?

- herkesin arzusuna talip; sorsan kimse umrunda değil, özgür ayaklarında ama başkalarının zevki için yaşayan insanlardan tiksiniyorum. gerçekten tiksiniyorum.
devamını gör...
adam gözünü kapadığı için medeni değil, kadın çıplak dolaştığı için medeni. bende açık giyinen bir kadın görünce irrite oluyorum, elbette içimden. nasıl onlar başı kapalı birini kendi ortamlarında görünce aynı şeyi hissediyorlarsa! adam vallahi alkışlık. karşıdaki anlayabilse hatasını ama nerdeee. yukarıda çoğu erkek bu durumda şehvet uyandıran hislere büründüğünü belirtmiş. bunlara rağmen hala çıplak gezmekte ısrar ediyorsa gayette bakılır hemde süzerek. zaten amacın o değil mi?
devamını gör...
kızın yaptığı şey elbetteki saçmalık ancak çok küçük bir haklılık payı da şurada var: adam da hakikaten şov yapıyor. adamın bakmamaya gayret etmesi tabii ki çok normal olurdu ancak bunu bu kadar göze sokarak yapması karşıdaki insana "ben senden rahatsız olmakla kalmıyor, üstüne bir de seni onaylamıyor, sana tahammül edemiyorum" demektir. yanii iki taraf da hoş şeyler yapmıyor.
devamını gör...
adamın öz yeğeni açıklama yapmış. nasıl bir nefret biriktiyse kadında bir taraflarına bakmak istemediği için sövüyor sağa sola.

--- alıntı ---

koru metrosunda ‘mini etek giyiyorum diye yol boyunca gözlerini kapadı bana bakmadı’ diye tribe giren gerizekalı kezban kız olayını biliyor musunuz? heh işte ordaki adam benim öz dayım twiti görür görmez şok olduk çünkü başı ağrıdığı için gözlerini kapatmış.

sanki dünya kızın etrafında dönüyor ... :d adamın seni farkettiği bile olmamış migrenden gözünü kapatmış başını yaslamış. hem gerçekten kasıtlı bi şekilde bakmamaya çalışsa ne olur? götüne bakılmadı diye aşağılandığını düşünüp üzülecek kadar nasıl bi kafa yaşıyorsun acaba ??:d

--- alıntı ---

twiti görmek isteyenler buyrunuz
devamını gör...
cidden türk kadını neden böyle?

baksa sapık, bakmasa yobaz.

niye bu kadar beyni boşaltılmış kadınlarımız var?

halbuki ne baksa sapık, ne bakmasa yobaz.

tercihe bağlı!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar