yıllar evvel lc waikiki'den bir gömlek almıştım. sevdiğim için sürekli giydiğim bir gömlekti. kesimi çok hoş, siyah gri pöti kareli harika bir gömlekti. bir gün otobüste iken aynı gömleği bir dayının üzerinde gördüm. dayı elli yaşlarında, pantolonuna anahtarlık asmış, elinde pazar poşetleri olan klasik emekli dayılardandı. spor bir gömleği neden üzerine gitmişti bilmiyorum. tam karşılıklı oturuyorduk. bir ara birbirimize bakıp gülümsedik. dayının yüzünde sanki "aynı şeyi giymişık yeğenim" der gibi sevimli bir ifade vardı. o an düşünmüştüm acaba bir kız, aynı elbiseyi elli yaşındaki bir teyzenin giydiğini fark etse ne yapardı. sanırım ilk durakta otobüsten inerdi. ulan bazen diyorum ki iyi ki erkeğim.
devamını gör...
ben mavi den aldığım tişörtü suriyeli bi çocukta gördüm haydaa ne alaka şimdi dedim güldüm geçtim nedense bazılarının ciddi anlamda günlük mod'u düşebiliyor pişti olunca.
devamını gör...
bir kına gecesinde giyilen abiyenin 50 yaşındaki teyzeyle pişti olması kadar acı vermeyecek olay. fonda isyeannn çalarken hanım kızlar oturdukları masadan acı dolu gözlerle dans pistini izler ve ara ara söz konusu teyzeye kin dolu bakışlar fırlatır. abiyenin makus talihi en iyi ihtimalle ihtiyacı olan birilerine verilmektir artık.
devamını gör...
vintage giydiğinizi ya da ruhu genç birine denk geldiğinizi gösterir. iyi tarafından bakalım asdfgjkl.
devamını gör...
ruh eşi olabilirliği gündeme getirir. illa aşk meşk katmamak lazım ruh eşi deyince yani. lcw bu anlamda riskli bir tercih zaten.
devamını gör...
"vay, gençler de bunu giyiyormuş demek ki" dedirtebilir.
devamını gör...
ruhun genç kalıp yaşlı bedene hapsolduğunun kanıtı. hem acı hem sevimli bir durum.
devamını gör...
iyi bir paraya alınan kıyafetin bir apaçi üzerinde görmek gibi değildir. pek aldırış etmeyin. imitasyon cenneti bir ülke olduğumuz için karşılaşmanız doğal..
devamını gör...
giydigim gömleği en az 50 kişinin üzerinde gördüm hatta ulan ben bir örgüt üyesi miyim acaba diye düşünmeme sebep olmuştur. 50 yasında birinin üzerinde görmedim. görsem hemen kafamı başka tarafa çevirip yanyana gelmemek için uzaklaştırdım. ne gerek var şimdi yan yana gelip insanların aklına kötü kötü şeyler getirmeye.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar