gizli milliyetiniz nedir testi

bbc future'da yayınlanan ilginç test. kişilik analizi sonuçlarına göre dünyada en çok hangi ırkın insanına benzediğinizi söylüyor. ben fransız çıktım. bazen hakikaten çok fransız olabiliyorum etrafıma karşı umarım onu kastetmemiştir. çok eğlenceli bir test yapsanıza siz de dünyalılar.

buradan

edit: test ingilizce ama dili çok basit. ingilizce bilmeyenler google translate kullanarak rahatlıkla çözebilir. bakalım dünya'mızda hangi milliyetten insanlar varmış?*
devamını gör...
arjantinli imişim gizliden gizliye. devrimci ruhumu, keyifli hallerimi, dans arzumu o kadar dışa vuruyor muyum ki?

not: haklı olabilirler, et konusunda seçici ve sos konusunda başarılıyım nihayetinde...
devamını gör...
normal çözdüm yunansın dedi test. dedim "hayır olamaz, olamaz!!!" ve tekrar çözdüm. sadece bir iki bu farklı olabilirdi dediğim şeyi değiştirdim bu defa japon çıktım. tam kolpa bu test millet.
devamını gör...
beni de ürdünlü çıkarmış olan test..

her soruya aynı puanda cevap verirseniz çinli, en iyilerini seçerek cevap verirseniz kongolu, en kötüleri seçerseniz japon çıkarıyor.. hem tembel hem kaba hem kreatiflikten uzak olunca nasıl japon çıkıyor anlamadım.. neyse tırışkadan bi test olsa da sayemizde bikaç tık aldı bibisi bey..
devamını gör...
koreli çıktım.

bugün de şunu görüp ne kadar tatlılar diye düşünmüştüm. sonra koreli çıkınca dedim ki "ayh ben de tatlı olabilirim." böylece saçma sapan bir insan olduğumu siz de öğrendiniz. öyle.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar