gizli numara

bir dönemlerin vazgeçilmez problemiydi. numarasını aranılan ekranda görülmeye tümden kapatan bir nesil vardı. zamanla aranılan numaraya göre numara gizleme dönemine geçildi. bir süredir operatörler kullanıcılara gizli numaralardan gelen çağrıları engelleme özelliği sunmaya başladılar. son durum ne oldu bilmiyorum.
devamını gör...
bir zamanlar gizli numaradan gelen çağrıları açmayanlar vardı. "beni arayan numarasını göstermeli kardeşim" tribine girerlerdi.

bu kişileri hiç anlayabilmiş değilim hala.
devamını gör...
bugün başıma gelen olay. sabah gizli numaradan arandım. açtım cevap vermeyip kapadı, sonra iki kez daha tekrarlandı. 3.arayışında lütfedip konuştu. okulda görmüş hoşlanmış. tüm olay bu. kim olduğunu öğrenirsem rezil ederim deyü kapadım. sonra aradığında da açmadım. şimdi aramıyor.

ama işte kurt düştü içime. bu kim yav diye. işletildim mi acaba yoksa gerçek mi? gerçek olsa bile çok saçma gerçi, sapık gibi duygularını söylemek ne saçma. kaldı ki yanımda ailem olabilirdi o an. inşallah psikopat birisi değildir.
devamını gör...
gecenin ortasında çalan telefonumun ekranında çıkan yazı.gizli mi özel mi her neyse,uyku mahmurluğu sebebiyle açıp da verip veriştiremedim ,çünkü konuşmam zayıflıyor,dilim yapışıyor resmen,aramayı reddederek uykuya devam ettim.
devamını gör...
yıl ikibin ondokuz bu zamanda varlığı mümkün olabilir mi diye düşündürten gizli saklı işler güçler. yahu insanlar görünür olmak için delirirken arayanı gizliyor olmanın gayesi ne?
devamını gör...
cep telefonlarının akıllı telefon olmasından sonra engellediğim arayan numaralardır. arkadaşım tanımamı istemiyorsan konuşacak bişeyde yoktur o zaman neden telefon sesiyle rahatsız olayım diye düşünürüm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar