gmail

internet bağlantısı olmayan bilgisayarlardan da mail hesaplarına erişim imkanı veren ilk ve tek mail servis sağlayıcı.

bunun için tek yapılması gereken bilgisayara google gears'ı yüklemek ve ayarlardan google offline özelliğini aktif hale getirmek.
devamını gör...
google'ın mail servisi. mail servisleri gmail'den önce ve sonra diye ikiye ayrılır. kapasite, kullanım kolaylığı, bedava pop3 desteği vb. özellikleriyle çığır açmış olması hasebiyle.
devamını gör...
gerek görselliği ile, gerek hızı ve kapasitesiyle "google emmi yaptım mı tam yapıyor sözünü söyleten" ve ayrıca hem googlemail hem de gmail olarak kullanılabilen internet posta servisi
devamını gör...
pek faydalı bir elektronik posta servisidir ve harika işlerin şirketi olan google'a aittir. bu mailden 14 tane alınır, böylece internet üzerinde her daim 80gblik çevrimiçi sabit diskiniz olur. bir adresinize şarkıları yüklersiniz, diğerine fotoğrafları, birisi forumlar için, birisi yazışmalar, diğeri falan derken gider bu böyle.
devamını gör...
igoogle'da eklenen pencerelerden biri olunca daha bir işlevsel olan google şeysi. açılış sayfanızda seçtiğiniz pencereler arasıdaki gmail pencerenizden son 8 email'i görmek çok lüks olmasa da oldukça güzel ve pratik çözüm.
(bkz: igoogle)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar