gom player

ömrü boyunca media player ve winamp ile media oynatmış kişilerin masa üzerinde bulmakta zorlandıkları medi oynatıcı.
...
-abi açılmaz o video media playerle
-ne ile açılır hacı
-gom playerle
-o ne la
-ekranda turuncu bir pati var gördün mü onu
-ne patisi
-keçi patisi
-keçide pati değil toynak olur
-aferim
devamını gör...
windows media player'ın film oynatma dandikliğinden sıkılan her kişinin indirdiği oynatma programlarının başında gelmektedir. hemen hemen her videoyu açmaktadır.
devamını gör...
kurtarıcıdır. açmadığı video, çözmediği codec yoktur. media playermış başka playermış aramam, gom derim başka da bir şey demem. flashımda da her daim setupı bulunur.
devamını gör...
ocak ayı içindeki son güncellemesi itibariyle -şayet sorun bende değilse- batırmıştır. yıllar yılı bana pratik geldiği için gomu kullanıyorum; fakat son güncellemeyle beraber farenin imleci tam ekran modunda ortadan kaybolmuyor, üstelik farenin sol tuşuyla çift tıkın oynat/dondur özelliği kaybolmuş. gelişmiş ayarlardan gerekli ayarlamaları yapmış olmama rağmen durum düzelmiyor. an itibariyle vlc'yi indirmek için girişimde bulundum. alacağınız olsun lan. şu yaşımdan sonra yeni bir oynatıcı yazılımın ıcığını cıcığını öğrenmek zorunda bıraktınız beni.
devamını gör...
reklama ayağıyla (kurulum esnasında farkına varmasak kendisiyle beraber kuracağı başta yandex olmak üzere bir sürü ıvır zıvır program) zaten off dedirten ama pratik kullanımı ve hafifliği ile vazgeçmediğim playerdi. ama son güncelleme ile kurulumda sadece reklam yükleme değil kilitlenmeler de başlamış ve player ekranına da reklam yerleştirmiş. vlc en babası playerlerin ama bana ağır geliyor niyeyse.

galiba yeni bir player arayışına girdirecek. winamp gibi piyasanın hakimi iken yaptığı sözde yeniliklerle kendini batıracak salak.
devamını gör...
bir yerlerden eski bir versiyonunu bulduğum ve kurduğum program. kurar kurmaz ilk işim güncelleme kontrolünü kapatmak oluyor çünkü yeni versiyonları http://filmseyret.com lar gibi sağından solundan reklam fışkırıyor. virüs gibi ney bir şey yapmışlar son versiyonlarını.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar