gönül dağı [dizi]

trt-1 dizisi.
ilk defa izliyorum. rolünün hakkını veren oyuncular var. öyle fazla bilindik oyuncular da yok. ama kaliteli olduğu her halinden belli. bir süre daha takipte kalacağım. bakalım devamı nasıl olacak?
devamını gör...
yönetmenliğini yahya samancı'nın yaptığı dizi. kendisini yeşil deniz dizisinden tanıyoruz. yeşil deniz * beğenildiği için ona yakın bir dizi çekmeyi uygun görmüş olmalı yönetmen. ben diziyi beğendim. ilerleyen bölümlerde oyunculuklar, konu biraz daha çalışılırsa enfes bir dizi çıkabilir. biz de izleriz.
devamını gör...
geçen haftadan bu yana sabırsızlıkla beklediğim dizi. nedendir bilmiyorum ama çok hoşuma gitti. baymazlarsa izleriz güzel güzel. cumartesi günleri saat 20.00’da yapacak daha iyi bir işiniz yoksa eğer izlemeye değer.
devamını gör...
uzun zamandır bu kadar güzel bir dizi izlememiştim dedirtmiştir. holdingler yok, çarpık ilişkiler yok, çirkin entrikalar yok; mutluluğu da aşkı da çatışması da gerçek. karakter güldüğünde güldürüp acı çekerken hissettiren bir dizi olmuş. resmen hasret kalmışım. hep böyle kalsın, uzun ömürlü olsundur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar